Pokonać zniechęcenie - od zniechęcenia do radości.

Indeks: WD/0300

Stan: Nowy produkt

Autor: Alina Wieja

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

21,90 zł

Każdy z nas nosi w sobie pragnienie cieszenia się życiem. Często stajemy w obliczu wyzwania: jak pokonywać trudności i problemy, które pojawiają się na naszej drodze, by nie utracić radości życia? Albo jak odzyskać radość i nadzieję, gdy ich zabraknie?
Nagromadzenie wielu różnych problemów i wyzwań sprawia, że miejsce radości coraz częściej wypełniają zmartwienia prowadzące do zniechęcenia. A zniechęcenie okrada nas nie tylko z radości życia, lecz i z siły oraz energii, potrzebnych, by skutecznie zmierzyć się z przeciwnościami. Pozbawia także nasz organizm naturalnych możliwości pokonywania chorób fizycznych, wirusów i bakterii.
Zniechęcenie jest jak gęsta mgła. Przestajemy widzieć otaczające nas piękno życia i tracimy orientację w stosunku do przyszłości. Zniechęcenie kradnie nasze marzenia, wiarę i nadzieję. Aby ruszyć w dalszą drogę, musimy wyjść z tej mgły.
Jak zatem pokonywać zniechęcenie w praktyczny sposób? Jak odzyskać utraconą radość i energię, by żyć pełnią życia? Na te pytania każdy powinien znać odpowiedzi oraz wiedzieć, jak działać, kiedy zniechęcenie na nas napiera.

Alina Wieja  - redaktor naczelna czasopisma "Nasze Inspiracje". Autorka książek: Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą, Kobieta w ramionach Stwórcy, Siedem słupów Mądrości oraz serii podręczników pt. Jak skutecznie pomagać innym? Wspólnie z mężem, Henrykiem, napisali książkę Małżeństwo, o jakim marzymy. W ramach Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje na temat tego, jak zwycięsko przejść przez sytuacje kryzysowe.

Spis treści
Wstęp
Rozdział 1: Niewidzialny wróg
Rozdział 2: Towarzysze zniechęcenia
Rozdział 3: Narzędzia zniechęcenia
Rozdział 4: Prawdziwy przełom
Rozdział 5: Droga powrotu
Rozdział 6: Dzień nowych możliwości
Rozdział 7: Zmiana rytmu życia
Rozdział 8: Siła radości
Rozdział 9: Kroki do przodu
Rozdział 10: Światło nadziei
Praktyczne sugestie
Test dla samego siebie
Bibliografia

Cechy Produktu

Autor: Alina Wieja
Okładka: miękka
Format: 14x21 cm
Liczba stron: 168
Rok wydania: 2012
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora