Moje drogie dziecko

Indeks: RW/0096

Stan: Nowy produkt

Autor: Colin Urquhart

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

26,00 zł brutto

Niech wasze korzenie wbiją się głęboko w żyzną glebę wspaniałej Bożej miłości, abyście byli w stanie odczuć i zrozumieć, jak powinny wszystkie Boże dzieci, jak długa, jak szeroka, jak głęboka i jak wysoka jest naprawdę Jego miłość; i abyście doświadczyli tej miłości, choć jest ona tak wielka , ze nigdy nie ujrzycie jej końca ani nie zrozumiecie jej w pełni.
(Efezjan 3:17-19; Living Bible)

Pan poprosił mnie o napisanie tej książki, mówi Colin Urquhart, w okresie, w którym nie miałem w zasadzie czasu na takie zadanie... Pan chciał otworzyć swoje serce przede mną i dać mi zrozumienie tego, kim On jest, objawić mi kilka aspektów Swojej natury – nie tylko Jego miłości, łaski i miłosierdzia, ale także Jego gniewu, sprawiedliwości i sądu.

To, co powiedział Pan, sprawiło, że praca niniejsza stała się radością, a nie ciężarem. Uznaję za wielki przywilej fakt, że On powołał mnie, bym spędził ten czas z Nim i stał się Jego ustami poprzez napisanie tej książki. Dzięki temu mam teraz jaśniejsze zrozumienie tego, kim jest Bóg. To, co od Niego usłyszałem, bardzo zachęciło mnie zarówno w dziedzinie miłości, jak i wiary. Mam teraz jaśniejsze zrozumienie tego, kim jest Bóg oraz natury miłości, jaką żywi do każdego ze swoich dzieci. Odzwierciedla to tekst tej książki i wierzę, że podczas jej czytania otrzymacie większe objawienie Bożej miłości do was.

Cechy Produktu

Autor: Colin Urquhart
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-924206-0-6
Liczba stron: 272
Format: 145x205mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora