Mam pytanie... - Billy Graham

Indeks: WD/0285

Stan: Nowy produkt

Autor: Billy Graham

Out of stock

15,00 zł

Billy Graham - czołowy ewangelista naszego wieku, doskonale znany polskiemu czytelnikowi z popularnych książek, takich jak na przykład Pokój z Bogiem, Musicie się na nowo narodzić, Vademecum chrześcijańskiego doradcy, a także z satelitarnej ewangelizacji z 1994 roku, transmitowanej również do naszego kraju.
    Niniejsza książka jest kolejnym owocem bogatej działalności pisarskiej tego niewykle wpływowego (nie tylko w środowiskach chrześcijańskich) człowieka - pozycją, za którą stoi pięćdziesięcioletnie doświadczenie kaznodziejskie i duszpasterskie autora.
   Billy Graham , umiejętnie służąc swą wiedzą, w mądrości i z naturalną prostotą odpowiada na pytania ludzi w różnym wieku, o różnym pochodzeniu, wykształceniu, zainteresowaniach, ludzi reprezentujących różne środowiska i pełniących rozmaite role społeczne, których wszakże łączy jedno: doświadczenie życiowych problemów i trudności. Czytając tę ksiażkę nie sposób oprzeć się wrażeniu, że mimo nieustannie zachodzących wokół zmian człowiek pozostaje ten sam a wraz z nim trapiące go troski. Autor chce więc przekonać każdego z nas, że rozwiązanie wszelkich problemów można znaleźć w osobie Jezusa Chrystusa, będącego zawsze aktualną Bożą odpowiedzią na ludzkie potrzeby.

Spis treści:
 Wstęp
Część 1: Relacje międzyludzkie
Część 2: Problemy duchowe
Część 3: Problemy psychologiczne
 Część 4: Zagadnienia etyczne
Część 5: Pytania dotyczące Biblii

Cechy Produktu

Autor: Billy Graham
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora