21 kroków do pokoju i szczęścia - Joyce Meyer

Indeks: WD/0193

Stan: Nowy produkt

Autor: Joyce Meyer

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

34,00 zł

W dzisiejszym świecie trudno jest znaleźć pokój. Wszędzie, gdzie spojrzymy, dostrzegamy wrzawę i chaos, które czynią nasze życie bardzo stresującym. Gdzie można znaleźć ciszę i spokój, których potrzebujemy, by być naprawdę zadowolonymi?

Joyce Meyer, autorka wielu popularnych książek, przedstawia 21 sposobów, dzięki którym możemy na nowo odkryć „pokój, który przewyższa wszelki
rozum”. Dzięki dogłębnej analizie Pisma Świętego oraz mądrości i szczerym spostrzeżeniom z własnego życia inspiruje nas do rozpoczęcia poszukiwań trwałego pokoju. Wyrusz w tę podróż razem z nią i dowiedz się, jak:
 Odnaleźć pokój z Bogiem – gdy wyzbędziesz się swoich obaw, będzie ci łatwiej doświadczyć ponadnaturalnego odprężenia.
 Odnaleźć pokój z sobą – gdy zrozumiesz, jak dążyć do pokoju, będzie ci łatwiej znieść duchowe i umysłowe burze tego życia.
 Odnaleźć pokój z innymi – jeśli zachowasz spokojną postawę w relacjach z innymi, pomoże ci to w dążeniu do pokoju z Bogiem i samym sobą.
 Pokój może prowadzić cię przez życie – gdy odkryjesz, jak postawa pełna pokoju wpływa na każdy aspekt twojego życia, będzie ci łatwiej ją przyjąć.

W Piśmie Świętym Bóg wiele razy mówi nam, że we wszystkim, co robimy, powinniśmy dążyć do pokoju. Wybór należy do nas. Czy jesteś gotów?

Cechy Produktu

Autor: Joyce Meyer
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-62748-12-9
Liczba stron: 280
Format: 148x210 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora