Dlaczego nie jestem ateistą

Indeks: WD/0180

Stan: Nowy produkt

Autor: Marek Lipski

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,40 zł

Książka Marka Lipskiego to szczere i odważne wyznanie osoby, która zdecydowała się podzielić swoimi refleksjami na temat wiary. Autor tłumaczy, że przyjęcie jakiegokolwiek systemu wartości nie wiąże się z żadnym racjonalnym uzasadnieniem, a jedynie z indywidualnymi potrzebami.

W swojej książce Lipski opisuje własne doświadczenia życiowe, które stały się kolejnymi elementami budującymi jego świadomość i które stale zbliżały go do wyrobienia własnego zdania na temat wiary. Autor, powołując się własne przeżycia i badania psychologów społecznych tłumaczy, że to indywidualne potrzeby skłaniają ludzi do przyjęcia pewnego punktu widzenia, a racjonalne argumenty w kwestiach światopoglądowych są zdecydowanie przeceniane.

Moja książka nie służy krytyce ateizmu i obronie ludzi wierzących. Staram się zachować zrozumienie dla każdego z poszczególnych wyborów. Ateistów cenię za odwagę, z jaką wiąże się głoszenie takich deklaracji jak „Bóg nie istnieje” – tłumaczy Marek Lipski, autor „Dlaczego nie jestem ateistą”.

Cechy Produktu

Autor: Marek Lipski
Okładka: twarda
Format: 15.0x21.0cm
Liczba stron: 212
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-927906-2-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję