Uczniostwo według planu mistrza

Indeks: SA/0030

Stan: Nowy produkt

Autor: Win Charles , Charles Arn

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,50 zł

JAKI JEST NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB DOTARCIA Z EWANGELIĄ DO NIEWIERZĄCYCH? Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że najskuteczniejszym sposobem czynienia uczniami jest budowanie relacji z bliskimi nam osobami. W historii Kościoła metoda ta okazała się najbardziej efektywną w doprowadzaniu ludzi do Chrystusa. W tym poprawionym wydaniu, Win i Charles Arn – ojciec i syn – przedstawiają dziewięć zasad, które mogą pomóc w docieraniu z dobrą nowiną do ludzi z twojego najbliższego otoczenia. Autorzy zachęcają chrześcijan, by koncentrowali się na czynieniu ludzi uczniami Jezusa poprzez codzienny styl życia, a nie programy dzielenia się ewangelią. Niezależnie od tego, czy jesteś przywódcą kościoła, czy też jego członkiem, podejście to będzie najbardziej efektywnym rodzajem świadectwa. UCZNIOSTWO WEDŁUG PLANU MISTRZA rozeszło się już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy, a zawarty w nim materiał jest wykorzystywany przez chrześcijan na całym świecie. Zawiera sprawdzone zasady, dotyczące czynienia ludzi uczniami Chrystusa, które możesz zastosować w swoim codziennym życiu.

Gorąco zachęcam do przeczytania książki „Uczniostwo według planu Mistrza”. Jeżeli Kościołowi Jezusa Chrystusa w Polsce uda się nauczyć swych wiernych „być uczniami” i „czynić innych uczniami”, to ewangelia o Bożym zbawieniu w Jezusie przyniesie ratunek tysiącom naszych rodaków.
Jerzy Karzełek – Przewodniczący Rady Kościoła Wolnych Chrześcijan

Kościół pierwszego wieku, którego trzon stanowili – znający często Chrystusa osobiście – apostołowie i prorocy, rozwijał się niezwykle dynamicznie, łamiąc ówczesne bariery kulturowo-społeczne. Ale czy Chrystus pozostawił także nam, ludziom XXI wieku, jakieś ponadczasowe wskazówki do tego, jak wypełnić jego Królewskie Przykazanie?
Jacek Duda – pastor Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Lublinie

Autorzy przedstawiają kościół jako najważniejszą ze wszystkich szkół. Szkołę, w której człowiek staje się uczniem Jezusa dzięki zaangażowaniu innych uczniów, a wszystko to według planu Mistrza.
Mariusz Socha – pastor Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Szczecinie

Górnolotne hasła, kuszące obietnice, kosztowne imprezy, powierzchowne deklaracje… Praktyka dowodzi, że to wszystko nie owocuje prawdziwym uczniostwem. Ta książka naprowadza na właściwy tor myślenia i działania. Czytaj i stawaj się rybakiem ludzi!
Marian Biernacki – pastor Centrum Chrześcijanskiego NOWE ŻYCIE w Gdańsku

Cechy Produktu

Autor: Win Charles , Charles Arn
Okładka: miękka
ISBN: 9788360974087
Liczba stron: 176
Format: 13,5x20 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję