Siedem pragnień ludzkiego serca

Indeks: WD/0115

Stan: Nowy produkt

Autor: Mike Bickle

Wydawnictwo:

Out of stock

24,00 zł

Bóg umieścił w sercu każdego człowieka głębokie pragnienia. Wszyscy pragniemy piękna, wielkości, fascynacji i intymności. Chcemy sprawiać radość, móc oddać się czemuś całym sercem i wywierać trwały wpływ.

Wielu z nas nauczono, że należy te pragnienia odrzucić. Powiedziano nam, że nie pochodzą od Boga. Jednak problemem nie są pragnienia – zostały nam dane od Boga i nie możemy im zaprzeczyć. Problem pojawia się, kiedy próbujemy zaspokoić je w bezbożny sposób. Jedynie Bóg może wypełnić pragnienia, które w nas włożył. Tylko On może całkowicie zaspokoić najgłębsze tęsknoty naszego serca. Kiedy uświadomimy sobie, że te pragnienia są dobre i że Bóg pragnie, abyśmy je wypełnili, odnajdziemy wolność i radość. Doświadczymy tak głębokiej intymności z Bogiem, o jakiej nie sądziliśmy, że jest możliwa.

Mike Bickle jest dyrektorem Międzynarodowego Domu Modlitwy (International House of Prayer Mission Base) w Kansas City w stanie Missouri. Jest także prezydentem Szkoły Posługi (Forerunner School of Ministry), Szkoły Biblijnej oraz Akademii Muzycznej (Forerunner Music Academy).

Cechy Produktu

Autor: Mike Bickle
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora