Radykalne uczniostwo - Reinhard Hirtler

Indeks: WD/0835

Stan: Nowy produkt

Autor: Reinhard Hirtler

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

Chrześcijaństwo to naśladowanie Jezusa i uczenie się od Niego. Ta książka poprowadzi Cię do doświadczania tego w praktyczny sposób. Jeśli tylko się odważysz…

Jezus żąda, abyśmy porzucili wszystko, co mamy, jeśli chcemy być Jego uczniami. Na tym właśnie polega radykalne uczniostwo! Jeśli jednak naprawdę zrozumiemy doskonały Boży plan dla naszego życia, przekonamy się, że nie jest to ani sprzeczność, ani zbyt wysoki standard, byśmy mogli według niego żyć.

Nie zostaliśmy stworzeni dla siebie, dla swojej własnej przyjemności czy dla rzeczy materialnych, takich jak ładny dom, samochód, rodzina czy przyjemna praca. Wszystko to jest dobre, ale nie są one celem naszego istnienia. Jest tylko jeden powód życia, a jest nim sam Bóg.

Ponieważ zostaliśmy stworzeni przez Niego i dla Niego, życie ma sens tylko wtedy, gdy żyjemy dla celu, dla którego zostaliśmy stworzeni. W tym kontekście słowa Jezusa, które wzywają do radykalnego uczniostwa, nagle nabierają sensu. On wiedział, że zostaliśmy stworzeni dla Niego, dlatego nasze życie ma sens tylko wtedy, gdy podążamy za Nim w radykalny sposób, porzucając wszystkie inne sprawy. Dlatego najbardziej zadowoleni ludzie to radykalni uczniowie. Jednocześnie najbardziej sfrustrowani ludzie to egoiści, którzy żyją tylko dla siebie.

Reinhard Hirtler kolejny raz zaprasza swoich czytelników do konfrontacji z „kanapowym chrześcijaństwem” i pokazuje, w jaki sposób mogą stać się prawdziwymi uczniami Jezusa, dla których „nie ma nic niemożliwego”.

Cechy Produktu

Autor: Reinhard Hirtler
Okładka: miękka
Format: 135x205 mm
Liczba stron: 184
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788395959004
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora