Modlitwa - Timothy Keller

Indeks: MD/0092

Stan: Nowy produkt

Autor: Timothy Keller

Podtytuł: Jak doświadczać bliskości z Bogiem

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

44,90 zł

Autor wielu bestsellerów i znany kaznodzieja wyjaśnia, na czym polega moc modlitwy.

Niewiele znajdziemy opracowań na temat modlitwy, które w wyjątkowo cierpliwy, a jednocześnie konfrontujący sposób ukazałyby szeroki kontekst tej codziennej praktyki. Dyscyplina duchowego życia nie obejdzie się bez „proszenia, szukania i kołatania”, a pytanie o naturę, formę
i skuteczność modlitwy zadawali Jezusowi już Jego uczniowie.

Timothy Keller podejmuje trud nakreślenia biblijnych wskazówek, prowadzących do realnego i autentycznego doświadczania spotkania z Bogiem podczas modlitwy. Rozważa sposoby, które mogą uczynić modlitwę bardziej osobistym, a jednocześnie potężnym i skutecznym narzędziem, służącym do nawiązania i umocnienia głębokiego połączenia z Bogiem. W charakterystyczny dla siebie sposób nie poprzestaje na analizie tekstu biblijnego, lecz sięga do historii Kościoła w jego zarówno protestanckiej, jak i katolickiej praktyce modlitwy.

Nie jest łatwo napisać książkę na tak szeroki i wielowymiarowy temat i zrobić to w sposób tak przystępny i pobudzający do refleksji, jak zrobił to Keller.

Ta książka dosłownie rzuca na kolana – aby się modlić!

Timothy Keller – urodził się i wychował w Pensylwanii. Studiował na Bucknell University, ukończył również Gordon-Conwell Theological Seminary oraz Westminster Theological Seminary. Pierwszym zgromadzeniem, któremu przewodził, był Kościół w Hopewell w stanie Wirginia. W 1989 roku z żoną Kathy i trzema synami przeprowadził się na Manhattan, gdzie założył Kościół Redeemer Presbyterian Church, który dziś liczy ponad pięć tysięcy członków, a w różnych miejscach świata zrzesza wiernych w ponad stu nowych Kościołach. Autor książek pt. Fałszywi bogowie, Istota małżeństwa, Krzyż Króla oraz bestsellera Bóg marnotrawny. Wraz z rodziną mieszka w Nowym Jorku.


Cechy Produktu

Autor: Timothy Keller
Liczba stron: 384
Okładka: zintegrowana
Rok wydania: 2020
Format: 135x210 mm
ISBN: 978-83-66494-81-7
Podtytuł: Jak doświadczać bliskości z Bogiem
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora