Fałszywi bogowie - Timothy Keller

Indeks: WD/0761

Stan: Nowy produkt

Autor: Timothy Keller

Podtytuł: Puste obietnice pieniędzy, seksu i władzy

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

-10,00 zł

39,90 zł

Produkty powiązane

Puste obietnice pieniędzy, seksu i władzy oraz jedyna nadzieja. która naprawde się liczy.

Timothy Keller konfrontuje priorytety ludzkości, ukazuje błędne mniemanie, że to dobre, przyjemne rzeczy są najważniejsze. Autor przedstawia czytelnikom nową ścieżkę w kierunku nadziei, która ciągle trwa.

Sukces, prawdziwa miłość i życie, którego zawsze pragnąłeś. Wielu z nas pokładało wiarę w tych sprawach, wierząc, że to klucz do szczęścia, mając przy tym wątpliwość, czy możemy to osiągnąć. Nic dziwnego, że czujemy się zagubieni, samotni, rozczarowani i urażeni. Jest tylko jeden Bóg, który może całkowicie zaspokoić nasze pragnienia - i teraz jest idealny czas, aby spotkać Go ponownie lub po raz pierwszy.

W Fałszywych bogach Timothy Keller pokazuje, w jaki sposób właściwe zrozumienie Biblii objawia nieosiągalną prawdę o ideałach społecznych i naszych sercach. To potężne przesłanie wzmacnia reputację autora jako krytycznego myśliciela i pastora i przychodzi w decydującym momencie - zarówno dla wiernych, jak i sceptycznych.

Timothy Keller urodził się i wychował w Pensylwanii, a wykształcenie zdobył w Bucknell University, Gordon-Conwell Theological Seminary i Westmnister Theological Seminary. Służbę pastorską rozpoczął w Hopewell w stanie Virginia. W 1989 roku, wspólnie z żoną i trzema synami, założył w Nowym Jorku wspólnotę Prezbiteriański Kościół Odkupiciela. Razem z rodziną mieszka w Nowym Jorku.

Cechy Produktu

Autor: Timothy Keller
Liczba stron: 199
Okładka: zintegrowana
Rok wydania: 2020
Format: 135x210 mm
ISBN: 9788366051850
Podtytuł: Puste obietnice pieniędzy, seksu i władzy
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora