Słyszeć Boga - Barry Bennett

Indeks: WD/1552

Stan: Nowy produkt

Autor: Barry Bennett

Podtytuł: Jak rozpoznać Jego głos

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Czy słyszałeś Boga? Czy wiedziałeś, że zostałeś stworzony, by Go słyszeć? Słyszenie Go powinno być tak normalne, jak słyszenie osoby, która do ciebie mówi. Jest wiele głosów, które walczą o nasz czas i uwagę. Między głosami polityków, ekspertów medialnych, lekarzy, nauczycieli, przyjaciół, dzieci i współmałżonków, zdarza się, że „nie możemy nawet słyszeć własnych myśli!”. A jednak pośród głosów, które słyszymy i przeciążenia sensorycznego w naszym życiu, możliwe jest usłyszenie Boga.
Słyszenie Boga jest kluczem do obfitego, zwycięskiego życia. Ta książka jest rozwijaniu zdolności słyszenia Boga i rozpoznawania Jego głosu. Naucz się tajemnicy wiary, uzdrowienia, zaopatrzenia i ochrony, ucząc się rozpoznawać Jego głos.

O AUTORZE
BARRY BENNETT
Barry, absolwent Instytutu Chrystus dla Narodów w Dallas w Teksasie, służy Panu od 1972 roku.
On i jego żona Betty Kay służyli na polu misyjnym w Meksyku, Gwatemali i Chile, gdzie spędzili prawie dwanaście lat, zanim wrócili do Teksasu
w 2001 roku. Będąc członkiem dużego hiszpańskojęzycznego kościoła w Carrollton w Teksasie, Barry był dyrektorem i głównym nauczycielem w hiszpańskojęzycznym Instytucie Biblijnym Instituto Avance, gdzie służył przez pięć lat. Bennettowie spędzili także dwa i pół roku służąc uchodźcom z Kambodży w Dallas, usługiwali w grupach domowych, kościołach i zespołom misyjnym.
Barry dołączył do Andrew Wommack Ministries w 2007 roku i pracował w Centrum Telefonicznym, gdzie modlił się o ludzi przez telefon, potem zaczął odpowiadać na pytania biblijne i doktrynalne napływające do służby listownie i mailowo. Dziś Barry służy jako Dziekan Studentów i wykładowca w Charis Bible College w Kolorado. Pasją Barry’ego jest nauczanie praktycznych prawd Słowa Bożego.

Cechy Produktu

Autor: Barry Bennett
Liczba stron: 122
Okładka: miękka
Rok wydania: 2019
Format: 140 x 205 mm
ISBN: 978-83-64716-16-4
Podtytuł: Jak rozpoznać Jego głos
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję