Boży niezbędnik - Jak życ zwycięskim życiem - Box

Indeks: WD/0696

Stan: Nowy produkt

Autor: Dr Peter Gammons

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

9 książeczek z najlepszymi nauczaniami dr Petera Gammonsa! To lektura obowiązkowa dla tych, którzy chcą nauczyć się żyć zwycięskim, pełnym obfitości życiem!

Książeczki w przystępny sposób tłumaczą prawdy ewangelii, które są prawdziwym lekarstwem w każdej dziedzinie życia człowieka! Przesłanie jest proste: Jezus przyszedł przywrócić wszystko, co utracił Adam. On nie tylko poniósł nasze grzechy, lecz także skutki grzechu. Jezus przyszedł nie tylko po to, by nas zbawić od grzechów, ale także od ubóstwa i choroby oraz od wszystkich produktów grzechu.

WPROWADŹ W ŻYCIE LEKCJE ZAWARTE W KSIĄŻECZKACH I BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY BARDZIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK PRZEDTEM!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś powołany, aby iść w Bożym imieniu i kontynuować to, co On rozpoczął? Imię to daje przystęp do wszelkich błogosławieństw nieba. Cóż za niesamowita prawda: zainwestowano w nas “pełnomocnictwo” do działania w Jego Imieniu! Odkryj, co masz w potężnym Imieniu Jezusa!
Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że Bóg nie potrzebuje już niczego więcej zrobić, aby cię zbawić, uzdrowić i uwolnić? Teraz od ciebie zależy, czy przyjmiesz te błogosławieństwa przez wiarę!
Czy wiesz, że uzdrowienie zaczyna się od objawienia Słowa Bożego w twoim duchu, że Chrystus poniósł twoje choroby i niemoce?
Czy chcesz dowiedzieć się, jak przyjąć swój cud przez wiarę, a następnie wytrwać w wierze, dopóki on się nie zamanifestuje?
Czy wiesz, że możesz zakończyć każdy dzień bez świadomego popełniania grzechu i żyć w zwycięstwie nad pokusami?
Czy potrzebujesz przełomu finansowego? Ubóstwo i ciągły brak są rezultatem złego sposobu wierzenia. Odkryj sześć ważnych lekcji na temat obfitości i finansowego błogosławieństwa.
Dzięki nauczaniu opartemu na Słowie Bożym porzucisz stare schematy i poznasz prawdę, która zmieni Twoje życie na lepsze!

Cechy Produktu

Autor: Dr Peter Gammons
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-61844-17-4
Okładka: pudełko
Format: 10.5 x 15 x 3.5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora