Jezus naszą szansą

Indeks: WD/0682

Stan: Nowy produkt

Autor: Wilhelm Busch

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

19,90 zł

Wszyscy jesteśmy synami marnotrawnymi

Bez względu na to, jakie życie prowadzimy, prędzej czy później okazuję się, że każdy z nas jest "synem marnotrawnym". Dlatego autor tej książki pomaga nam odczytać znaczenie znanej przypowieści Jezusa o dobrym, czekającym Ojcu okazującym miłość bez warunków wstępnych. Czytając ją poznamy Boga, który otwiera szeroko swe ramiona, przygarnia i podnosi do godności synowskiej każdego, kto jest gotowy przyznać się do swoich słabości, duchowego głodu i potrzeby szczęścia. Ta ewangeliczna przypowieść może odkryć najgłębsze pragnienia duszy, więc warto ją poznać i pójść za Jezusem do Boga Ojca.

Wilhelm Busch (1897-1966) niemiecki pastor kładący szczególny nacisk na osobiste nawrócenie, biblijną pobożność i zaangażowanie misyjne chrześcijan. Jego posługa kaznodziejska, audycje radiowe, artykuły i książki przyniosły mu wielka popularność nie tylko w Niemczech. Bezkompromisowa postawa wobec hitleryzmu naraziła go na prześladowanie nazistów.

Nigdy nie zaniechał zwiastowania Dobrej Nowiny a książka jego autorstwa "Jezus naszym przeznaczeniem" to  polski bestseller.

Cechy Produktu

Autor: Wilhelm Busch
Okładka: miękka
Format: 12x19 cm
Liczba stron: 79
Rok wydania: 2018
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora