Duch Święty - Reinhard Bonnke

Indeks: WD/1143

Stan: Nowy produkt

Autor: Reinhard Bonnke

Podtytuł: Jesteśmy łatwopalni czy ogniotrwali?

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

„Ewangelizacja powinna być niczym rozpędzony, ognisty rydwan z mówcą żarliwie głoszącym Słowo.
Pozwól, aby Duch Święty napełnił żarem twoją służbę!
Reinhard Bonnke
Jesteś łatwopalny, czy żaroodporny? W swoim dziele na temat Ducha Świętego, kaznodzieja Reinhard Bonnke zdradza, że sekretem jego sukcesu jest Duch Święty. Bonnke przedstawia zbiór najwspanialszych prawd o Duchu Świętym, które są kamieniem węgielnym jego ponad pięćdziesięcioletniej służby ewangelizacyjnej. Te prawdy – Ogniste Zasady Ducha Świętego – powstały w czasie trudów głoszenia ewangelii. Zawierają głębokie i niepodważalne lekcje dla wszystkich wierzących – w tym pastorów – którzy pragną doświadczyć ponadnaturalnego wpływu darów Ducha Świętego.
Poprzez lekturę tej książki doświadczysz mocy niezwykłej wiary płynącej ze służby ewangelizacyjnej Reinharda Bonnkego. Jego świeże spojrzenie na Ducha Świętego rzuci wyzwanie sposobowi, w jaki do
tej pory postrzegałeś/aś trzecią osobę Trójcy. Jeśli pragniesz energicznej, przynoszącej efekty służby, ta książka jest dla ciebie. Chrzest w Duchu Świętym jest kluczem do roświetlenia Ziemi płomieniami Ewangelii, a nasza wiedza o Duchu Świętym, dialog z Nim i wiara w Jego moc, jest kluczem do transformacji.

Cechy Produktu

Autor: Reinhard Bonnke
Liczba stron: 224
Okładka: miękka
Rok wydania: 2018
Format: 135x205 mm
ISBN: 9788366051096
Podtytuł: Jesteśmy łatwopalni czy ogniotrwali?
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora