Życie które Bóg nagradza

Indeks: WD/0071

Stan: Nowy produkt

Autor: Bruce Wilkinson

Podtytuł: Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

14,40 zł brutto

-20%

18,00 zł brutto

Życie, które Bóg nagradza. Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj

Jak zmieniłoby się twoje podejście do życia, gdybyś wiedział, że wszystko co czynisz ma wpływ na wiecznośc - twoją i innych. Będziesz zdumiony tym, jak autor wyjaśnia bezpośredni związek pomiędzy tym, co robisz dzisiaj, a wieczną nagrodą. Zacznij żyć z niezachwianą pewnością, że posłuszeństwo, uczynki miłości, dobroć, modlitwa z wiarą - mają znaczenie. Bóg o nich nie zapomina. Gromadzi dobre uczynki wykonywane w Jego imieniu. Czeka cię za nie nagroda w wieczności.

Dzięki tej książce, odkryjesz w nauczaniu Jezusa prawdę o bezpośrednim połączeniu pomiędzy tym, co robisz dzisiaj, a tym, czego doświadczysz po śmierci. Zdumiewające, że większość poszukujących duchowości ludzi na całym świecie, włączając w to miliony naśladowców Jezusa, przeoczyło coś z Jego objawienia. Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, na twoim obrazie wieczności brakuje miliarda gwiazd.

W tej poruszającej, kolejnej po Modlitwie Jabesa oraz Tajenmicach krzewu winnego książce, Bruce Wilkinson pokazuje, co Jezus powiedział na temat Bożego planu nagradzania ciebie w wieczności za to, co zrobiłeś dla niego dzisiaj. Ta prawda uwolni moc i potencjał w twoim życiu. Zaczniesz żyć z niezachwianą pewnością, że to, co robisz dzisiaj, ma znaczenie dla twojego życia... w wieczności!

Cechy Produktu

Autor: Bruce Wilkinson
Okładka: twarda
ISBN: 978-83-89634-66-5
Liczba stron: 127
Format: 125x165
Podtytuł: Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora