Życie które Bóg nagradza

Indeks: WD/0071

Stan: Nowy produkt

Autor: Bruce Wilkinson

Podtytuł: Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

18,00 zł

Życie, które Bóg nagradza. Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj

Jak zmieniłoby się twoje podejście do życia, gdybyś wiedział, że wszystko co czynisz ma wpływ na wiecznośc - twoją i innych. Będziesz zdumiony tym, jak autor wyjaśnia bezpośredni związek pomiędzy tym, co robisz dzisiaj, a wieczną nagrodą. Zacznij żyć z niezachwianą pewnością, że posłuszeństwo, uczynki miłości, dobroć, modlitwa z wiarą - mają znaczenie. Bóg o nich nie zapomina. Gromadzi dobre uczynki wykonywane w Jego imieniu. Czeka cię za nie nagroda w wieczności.

Dzięki tej książce, odkryjesz w nauczaniu Jezusa prawdę o bezpośrednim połączeniu pomiędzy tym, co robisz dzisiaj, a tym, czego doświadczysz po śmierci. Zdumiewające, że większość poszukujących duchowości ludzi na całym świecie, włączając w to miliony naśladowców Jezusa, przeoczyło coś z Jego objawienia. Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, na twoim obrazie wieczności brakuje miliarda gwiazd.

W tej poruszającej, kolejnej po Modlitwie Jabesa oraz Tajenmicach krzewu winnego książce, Bruce Wilkinson pokazuje, co Jezus powiedział na temat Bożego planu nagradzania ciebie w wieczności za to, co zrobiłeś dla niego dzisiaj. Ta prawda uwolni moc i potencjał w twoim życiu. Zaczniesz żyć z niezachwianą pewnością, że to, co robisz dzisiaj, ma znaczenie dla twojego życia... w wieczności!

Cechy Produktu

Autor: Bruce Wilkinson
Okładka: twarda
ISBN: 978-83-89634-66-5
Liczba stron: 127
Format: 125x165
Podtytuł: Dlaczego wszystko co robisz dzisiaj
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora