31 dni do uzdrowienia - Mark Brazee

Indeks: WD/0577

Stan: Nowy produkt

Autor: Mark Brazee

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

11,70 zł

PRZYJMUJ CODZIENNĄ DAWKĘ BOŻEGO SŁOWA
Czy potrzebujesz przełomu w kwestii Twojego zdrowia? Czy czujesz się fizycznie bądź psychicznie wypalony? Czy szukasz odpowiedzi odnośnie uzdrowienia?
Bóg już wypisał Ci receptę. Przepisał Ci codzienną dawkę Jego Słowa dla Twojego zdrowia. Pismo Święte mówi w I Liście Piotra 2:2-4, że Jezus przyjął na swoje ciało sińce i rany, abyś Ty mógł przyjąć uzdrowienie. Jednak wielu chrześcijan zmaga się z przyjęciem uzdrowienia. Niektórzy wątpią w to, czy Bóg chce ich uzdrowić, a inni nie wiedzą, jak działa Boże uzdrowienie.
W potężnych rozważaniach na co dzień, zawartych w tej książce, autor, pastor Mark Brazee, dzieli się porcjami Bożego Słowa, które zbuduje Twoją wiarę w uzdrowienie. Dzięki przedstawianym tu krok po kroku prawdom, koncentrujących się na uzdrowieniu i wierze, poznasz moc Bożego Słowa, które może uzdrowić Twoje ciało i pomóc Ci powrócić do pełni zdrowia.
Jeżeli potrzebujesz uzdrowienia w swoim ciele, chcesz trwać w zdrowiu albo chcesz po prostu budować swoją wiarę w Bożą moc uzdrowienia, to zobacz, jak codzienna porcja Bożego Słowa stanie się dla Ciebie najlepszym lekarstwem.
 
O AUTORZE
Mark Brazee od 1975 roku podróżuje do wielu narodów świata z przesłaniem prawdy Bożego Słowa i mocy Ducha Świętego. Wraz ze swoją żoną Janet odwiedził ponad 35 krajów, dzieląc się Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie i mówiąc o zwycięskim życiu opartym na podstawie wiary.
Dziś Mark Brazee Ministries (Służba Marka Brazee) działa w wielu miejscach świata poprzez sieć Międzynarodowych Szkół Dla Usługujących DOMATA oraz poprzez znajdującą się w Stanach Zjednoczonych Szkołę Misyjną DOMATA.
Marek i Janet Brazee są także pastorami kościoła World Outreach Church w Tulsa w Stanie Oklahoma, gdzie znajduje się siedziba ich międzynarodowej służby.

Cechy Produktu

Autor: Mark Brazee
Okładka: miękka
Liczba stron: 88
Format: 11x18 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję