Dobry bój wiary - Vincent Alan

Indeks: WD/0060

Stan: Nowy produkt

Autor: Alan Vincent

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

29,00 zł brutto

[...] bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie (Mt. 17, 20).

Celem tej książki jest wyposażenie nas w wiarę, która przenosi góry - góry stresu, rozczarowania, samotności, obciążenia i smutku. Wiara wnosi pokój i radość niewymowną! Oto książka, która zbuduje Twoją wiarę, da Ci pewność i przywróci nadzieję Tobie i ludziom z Tobą związanym.
Nauczysz się pokładać swoją wiarę w Bogu i tylko w Nim - w każdej chwili każdego dnia. Dla przeciętnego chrześcijanina w Stanach Zjednoczonych wiara nie stanowi części składowej codziennego życia. Można przeżyć całe długie miesiące polegając na kartach kredytowych, lekarzach, ubezpieczeniu, pomocy socjalnej, itp., a nie na Bogu. Rzadko kiedy przychodzimy do Boga w skrajnej desperacji.
Właściwie rozumiana i zastosowana wiara zapewnia wspaniałe zwycięstwo nad diabłem i jego siłami.

Alan Vincent - namaszczony weteran wiary. Znany liderom wielu krajów jako ojciec o apostolskim namaszczeniu i proroczy nauczyciel. Jego nauczanie przyczyniało się do powstawania sieci Kościołów i aktywowania wiary jednostek. Pochodzi z Anglii; przed przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych mieszkał i służył w Indiach.

Cechy Produktu

Autor: Alan Vincent
Okładka: miękka
Liczba stron: 184
ISBN: 978-83-89634-12-2
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora