Czego Jezus żąda od świata - John Piper

Indeks: RW/0115

Stan: Nowy produkt

Autor: John Piper

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

32,00 zł

W czterech Ewangeliach Jezus Chrystus podaje wiele wymagań, które są skierowane zarówno do Jego naśladowców, jak i do innych ludzi.

Te wymagania ukazują nam, kim jest Jezus i czego od nas oczekuje. Jednakże nie są one surowymi żądaniami wymagającego przełożonego, lecz nakazem Życiodawcy, by przyjść i mieć życie. To, czego Jezus wymaga od świata można podsumować w ten sposób: „Ufajcie mi i ceńcie mnie ponad wszystko”.

 W książce "Czego Jezus żąda od świata" John Piper zebrał wiele różnych nakazów Jezusa z Ewangelii. Przedstawia krótki zarys postaci i dzieła Jezusa, by umiejscowić Jego przykazania w kontekście, a następnie analizuje je w pięćdziesięciu zwięzłych rozdziałach. W ten sposób oferuje przystępne wprowadzenie dla myślących poszukiwaczy, którzy mogliby poznać Jezusa, dla nowych wierzących, którzy chcą poznać Jezusa, i dla ugruntowanych wierzących, którzy chcą poznać Go lepiej.

John Piper jest pastorem w Kościele Baptystycznym Bethlehem w Minneapolis i przewodniczącym misji Desiring God (Pragnienie Boga). Napisał wiele książek, m.in. Desiring God (Pragnienie Boga), Future Grace (Przyszła łaska) oraz God is the Gospel (Bóg jest Ewangelią), wszystkie wydane przez InterVarsity Press.

Cechy Produktu

Autor: John Piper
Okładka: miękka
Format: 15x23 cm
Liczba stron: 430
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788360974285
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora