Żyć Ewangelią 2014 - rozważania

Indeks: RW/0108

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

29,00 zł brutto

Jedna z pierwszych tego typu Książek na rynku wydawniczym - przygotowana przez Misjonarzy Krwi Chrystusa -  zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień 2013 roku.

Może ona służyć jako pomoc w codziennej, osobistej modlitwie Słowem Bożym.

Może też być pięknym prezentem, zachęcającym kogoś innego do podjęcia pogłębionej modlitwy w obecności Pana, do wsłuchiwania się w Jego głos, do odczytywania Jego woli.

Bogactwem tych rozważań jest fakt, że nie mają one jednego tylko autora, lecz wielu, tak różnych od siebie. W ten sposób każdy ma możliwość rozważania tekstów biblijnych w różnych aspektach i z różnej perspektywy. Można zatem odnaleźć tu styl sobie bliski oraz inspirującą do przemyśleń inny sposób podejścia do Słowa Bożego. O to zaś chodzi przede wszystkim, aby ukierunkować i zainspirować do dalszych, własnych poszukiwań.

Nie jest to zamknięty zbiór gotowych odpowiedzi, ale jedynie próba codziennych zamyśleń nad Słowami Boga. Są to Słowa natchnione, w których zawarte jest przesłanie, osobiście dla każdego z nas.

Książka ta pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu.

Cechy Produktu

Liczba stron: 480
Format: 11 x 17 cm,
Okładka: twarda
ISBN: 978-83-63459-14-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję