Jestem twoją Zuzią

Indeks: PZ/0041

Stan: Nowy produkt

Autor: Alicja Mazan-Mazurkiewicz

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

10,08 zł brutto

-20%

12,60 zł brutto

Jestem Twoją Zuzią to książka rodzinna. Można tu znaleźć parę wierszyków, zdolnych rozweselić malucha, siedzącego na kolanach mamy lub taty. Liczne wiersze rodzice przeczytają nie tyle dziecku, co razem z dzieckiem. Inne zapraszają do lektury przede wszystkim dorosłych, którzy rozpoznają w nich rodzicielskie radości i troski lub powrócą na chwilę do tajemniczego ogrodu dzieciństwa.

Alicja Mazan-Mazurkiewicz – absolwentka polonistki, pracuje jako literaturoznawca na Uniwersytecie Łódzkim. Wydała tomiki poetyckie: Nikły płomyk (2001), Z Teresą (2010) i Chropawe głoski (2011). Prywatnie żona Adama, mama Zuzi i Kornelki, dla których pisze opowiadania i wiersze.

Bartek Drejewicz – grafik, ilustrator, absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Zajmuje się ilustracją i oprawą graficzną książek. Do swoich największych dotychczasowych sukcesów zalicza ilustracje do książek Jana Twardowskiego: Nie tylko wrona chodzi zdziwiona (wyróżnienie w konkursie PTWK „Najpiękniejsze książki roku 2000”) oraz Trzy królowe, ilustracje do serii Ludwika Janiona Adaś i Słoń, opracowanie graficzne podręczników Beaty Turskiej Angielski z Julką, a także ilustracje do książek Małgorzaty Kondej Sejf z milionem w środku i Idy Pierelotkin Ala Betka.

Cechy Produktu

Autor: Alicja Mazan-Mazurkiewicz
Okładka: miękka
Format: 130x205 mm
Liczba stron: 88
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-211-1913-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję