Jestem twoją Zuzią

Indeks: PZ/0041

Stan: Nowy produkt

Autor: Alicja Mazan-Mazurkiewicz

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

12,60 zł brutto

Jestem Twoją Zuzią to książka rodzinna. Można tu znaleźć parę wierszyków, zdolnych rozweselić malucha, siedzącego na kolanach mamy lub taty. Liczne wiersze rodzice przeczytają nie tyle dziecku, co razem z dzieckiem. Inne zapraszają do lektury przede wszystkim dorosłych, którzy rozpoznają w nich rodzicielskie radości i troski lub powrócą na chwilę do tajemniczego ogrodu dzieciństwa.

Alicja Mazan-Mazurkiewicz – absolwentka polonistki, pracuje jako literaturoznawca na Uniwersytecie Łódzkim. Wydała tomiki poetyckie: Nikły płomyk (2001), Z Teresą (2010) i Chropawe głoski (2011). Prywatnie żona Adama, mama Zuzi i Kornelki, dla których pisze opowiadania i wiersze.

Bartek Drejewicz – grafik, ilustrator, absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Zajmuje się ilustracją i oprawą graficzną książek. Do swoich największych dotychczasowych sukcesów zalicza ilustracje do książek Jana Twardowskiego: Nie tylko wrona chodzi zdziwiona (wyróżnienie w konkursie PTWK „Najpiękniejsze książki roku 2000”) oraz Trzy królowe, ilustracje do serii Ludwika Janiona Adaś i Słoń, opracowanie graficzne podręczników Beaty Turskiej Angielski z Julką, a także ilustracje do książek Małgorzaty Kondej Sejf z milionem w środku i Idy Pierelotkin Ala Betka.

Cechy Produktu

Autor: Alicja Mazan-Mazurkiewicz
Okładka: miękka
Format: 130x205 mm
Liczba stron: 88
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-211-1913-7
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję