Koronawirus i Chrystus - John Piper

Indeks: WD/0820

Stan: Nowy produkt

Autor: John Piper

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

3,60 zł

-10%

4,00 zł

„Nadszedł czas, w którym staliśmy się świadomi tego, jak kruchy jest nasz świat. Fundamenty, które zdawały się być mocne, zaczynają się trząść. Pytanie, które powinniśmy sobie zadać brzmi: Czy mamy pod naszymi stopami Skałę? Skałę, która się nie zachwieje – nigdy?”
JOHN PIPER

11 stycznia 2020 roku miała umrzeć pierwsza ofiara nowego koronawirusa (COVID-19) w chińskiej prowincji Wuhan. Przed 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię na skalę światową. W obliczu związnego z nią lęku i niepewności naturalnie nasuwa się pytanie o to, co robi w tym czasie Bóg.

W książce Koronawirus i Chrystus, John Piper zaprasza czytelników na całym świecie, aby stanęli na niezachwianej Skale, którą jest Jezus Chrystus, w którym nasze dusze mogą zostać podtrzymane przez suwerennego Boga, który ustanawia, kontroluje i panuje nad wszystkim, aby zrealizować swoje mądre i dobre cele wobec tych, którzy mu ufają. Co Bóg robi poprzez koronawirusa? Piper oferuje sześć biblijnych odpowiedzi na to pytanie, pokazując nam, że Bóg cały czas działa w tym momencie historii.

JOHN PIPER jest założycielem i głównym nauczającym platformy internetowej desiringGod.org, a także rektorem Bethlehem College & Seminary. Przez trzydzieści trzy lata pełnił funkcję starszego pastora Bethlehem Baptist Church w Minneapolis, w stanie Minnesota, USA. Jest autorem ponad pięćdziesięciu książek, między innymi Desiring God, Don’t Waste Your Life (Wydanie polskie: Nie zmarnuj życia), a także Reading the Biblie Supernaturally.

Cechy Produktu

Autor: John Piper
Okładka: miękka
Format: 12,8x17,7 cm
Liczba stron: 112
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788360974865
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora