Psalmy Ziemi - Francine Rivers

Indeks: RW/0219

Stan: Nowy produkt

Autor: Francine Rivers

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

49,90 zł

Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę

Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami. Zaprasza czytelników do wspólnego odkrywania Bożych tajemnic w skarbach natury i przekonuje, że świadome rozpoznawanie śladów obecności Boga w Jego stworzeniu może naprawdę zmienić nasze życie.

Każdemu rozważaniu towarzyszą zachwycające zdjęcia, cytaty z Pisma Świętego, inspirujące wskazówki i zachęta do modlitwy.

Francine Rivers jest autorką bestsellerowych powieści, wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, a także Złotym Medalem Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA i prestiżową nagrodą RITA. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków – wśród polskich czytelników szczególną popularnością cieszą się powieści takie jak Potęga miłości i Dziecko pokuty, a także fascynująca saga Rodowód Łaski o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Rekomendacje:

„Pięknie wydane Psalmy ziemi zachęcają do spojrzenia na Boga jako Artystę. Cała ziemia i wszechświat są Jego dziełem. Rozważania i modlitwy proponowane przez autorkę zbliżają nas do serca Boga.”
Agnieszka Karbowiak, kwartalnik „Nasze Inspiracje”

„Gorąco polecam Psalmy Ziemi do czytania na każdy dzień! To nie tylko pokarm dla duszy, ale także dla oczu: barwne zdjęcia czynią z tej książki przepiękny album.”
Beata Marczak, prezes Stowarzyszenia Wrocławskie Forum Kobiet

Cechy Produktu

Autor: Francine Rivers
Okładka: twarda
Format: 162 x 213 mm
Liczba stron: 224
Rok wydania: 2018
ISBN: 9788361097655
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora