Skarbiec Inspiracji

Indeks: RW/0211

Stan: Nowy produkt

Autor: Jessie Richards

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł brutto

Sentencje o szczęściu i sukcesie na każdy dzień roku

Znajdź radość, miłość i zadowolenie każdego dnia, a sukces sam Cię odnajdzie!

Pragniesz odnieść w tym roku sukces w życiu i miłości, w pracy i relacjach z innymi? Skarbiec inspiracji to zbiór głębokich myśli – mądrych rad i poruszających sentencji, które mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby w ciągu dnia wspiąć się na szczyt. Kierowanie się tymi prostymi, ale jakże mądrymi maksymami, pomoże Ci w pełni wykorzystać swój potencjał, odkryć nowe radości życia i jego głęboki sens, a także pomóc innym w ich odnalezieniu!

Szczegółowy opis produktu:

W pudełku znajduje się produkt w formie kalendarza biurkowego. Kalendarz ten jest uniwersalny, gdyż nie posiada on nadrukowanego konkretnego roku - może inspirować czytelnika przez wiele lat. Cytaty na każdy dzień roku wydrukowane zostały na papierze kredowym z kolorowymi ilustracjami. Całość połączona jest białą spiralą u góry, i  grubym powlekanym kartonem u dołu; Przed kartą tytułową znajduje się przezroczysta folia ochronna.

Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko, powlekane folią matową, dzięki czemu kalendarz pełen pozytywnych inspiracji stanowi wspaniały pomysł na prezent z każdej okazji i w każdej porze roku.

Cechy Produktu

Autor: Jessie Richards
Okładka: twarda
Format: 148x167x35 mm
Liczba stron: 370
Rok wydania: 2018
ISBN: 9788365309372
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję