Wieczory z Bogiem - Aiden W. Tozer

Indeks: RW/0209

Stan: Nowy produkt

Autor: Aiden W. Tozer

Podtytuł: 366 codziennych rozważań biblijnych

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,90 zł brutto

 A.W. Tozer był i ciągle pozostaje „pochodnią świecącą w ciemnym miejscu”. Dla serc, które serio pragną poznać Świetego, poselstwo A.W. Tozera jest jaśniejącą gwiazdą na ciemnym firmamencie, pełnym nadziei, światłem zaplątanym w tunelu życia, inspiracją prowokującą do poddania się władzy Pana Jezusa Chrystusa, aby zostać przemienionym na Jego obraz i podobieństwo zgodnie z odwiecznym postanowieniem Boga, zrealizowanym przez Jezusa Chrystusa i udostępnionym przez Ducha Świętego.
Ażeby to najświętsze pragnienie człowieka mogło się ziścić, dusza potrzebuje się zatrzymać w swoim pośpiechu i pędzie życia, aby móc usłyszeć, pojąć i przyswoić sobie żywe świadectwo docierające z wielkiego obłoku świadków, do których należał A.W. Tozer.
Zaskakujący trafnością i dosadnością swoich obserwacji o powszechnej powierzchowności chrześcijaństwa, pozostaje stale świeżym i gorącym wyzwaniem dla prawdziwie szukających osobistej społeczności z Bogiem i pragnących czegoś więcej, niż tylko miernoty religijnej.
 
A. W. Tozer (1897-1963), amerykański pastor ewangelikalny, kaznodzieja i autor wielu inspirujących książek. W swych tekstach skłania Czytelnika do głębokiego namysłu nad życiem w obecności Tego, który stwarza, zbawia i panuje. Jego znajomość Pisma Świętego, teologii i duchowości chrześcijańskiej może pomóc w zmianie postępowania i przyczynić się do uwielbiania Boga u schyłku każdego dnia.

Cechy Produktu

Autor: Aiden W. Tozer
Liczba stron: 384
Okładka: twarda
Rok wydania: 2017
Format: 14x21cm
ISBN: 978-83-64837-24-1
Podtytuł: 366 codziennych rozważań biblijnych
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję