Drogowskazy chrześcijanina - M.Luter NOWE

Indeks: RW/0190

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

37,00 zł

Marcin Luter Drogowskazy chrześcijanina na każdy dzień. Wybór z pism i kazań Reformatora, Dzięgielów 2017, tłum. Stefan Kozieł

Drogowskazy chrześcijanina... na każdy dzień to książka, która jest świadectwem codziennego życia Marcina Lutra i wyrazem jego wrażliwości i mądrości jako doświadczonego duchownego. To książka dla czytelnika poszukującego osobistej relacji z Bogiem, odczuwającego pustkę lub stagnację w życiu wiary, a jednocześnie otwartego na zmiany w swoim życiu oraz zainteresowanego duchowością ewangelicką.

Drogowskazy chrześcijanina... w Niemczech wznawiane były kilkanaście razy i wydane zostały w setkach tysięcy egzemplarzy. Jej podstawą są opracowania Helmuta Korintha, który dokonał własnego opracowania książki Schatzkaestlein księdza Schinmeiera z 1738 roku. W Polsce jej pierwszy i jedyny dotychczas przekład ukazał się dzięki krakowskiej parafii ewangelickiej. W aktualnym wydaniu, którego podjęło się Wydawnictwo Warto, wybrane dni opatrzone zostały krótkimi opisami ważnych wydarzeń z życia Marcina Lutra i okresu Reformacji.

Cechy Produktu

Liczba stron: 400
Format: 20,3x12,5 cm
Okładka: twarda
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję