Niedosyt

Indeks: PZ/0001

Stan: Nowy produkt

Autor: Tomasz Pohl

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,00 zł

Close

Tomasz Pohl to niezwykła postać współczesnego życia literackiego. Jest poetą, eseistą, prozaikiem, tekściarzem, bloggerem, laureatem licznych konkursów literackich w kategorii poezji, prozy, a nawet tekstów piosenek.
Z wykształcenia mechanik okrętowy, potem filolog – humanista, na koniec, marketingowiec i specjalista Public Relations. Od lat pracuje jako menedżer, urzędnik, doradca konsultingowy, choć był już nauczycielem, dziennikarzem, animatorem kultury, miał też własną firmę wydawniczo-reklamową.
Bogactwo doświadczeń życiowych i poszukiwań intelektualno-duchowych przekłada się na obfitość form i problematyki jego twórczości. Debiut książkowy Pohla („Punkt widzenia” 1998) miał miejsce już ponad dekadę temu i zebrał pozytywne recenzje. Mimo sukcesów autor zamilkł na wiele lat, by obecnie powrócić z książką, wobec której nie da się przejść obojętnie.
Niedosyt to zbiór poruszających wierszy, pełnych autentyzmu, prowokujących intelektualnie, bogatych tematycznie, takich które czyta się jednym tchem, jakby czytało się intrygującą opowieść o nas samych i o świecie, w którym żyjemy.

Cechy Produktu

Autor: Tomasz Pohl
Okładka: twarda
ISBN: 978-83-60131-29-9
Liczba stron: 64
Format: 150x210 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję