Revolutionary - David Pierce

Indeks: BS/0482

Stan: Nowy produkt

Autor: David Pierce

Podtytuł: 10 zasad działania dla chrześcijańskich artystów

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

24,90 zł

Close

Revolutionary!
Dziesięć zasad, które pozwolą chrześcijańskim artystom zmienić świat

„Revolutionary!” to napisana bez ogródek, prowokacyjna książka. Autor wzywa w niej chrześcijan do wykorzystywania danej im przez Boga kreatywności na rzecz głoszenia Ewangelii poza murami kościoła. W tym celu korzysta z dziesięciu prostych biblijnych zasad, popartych autentycznymi przykładami ze swojego życia.
David Pierce jest obdarowanym ewangelizatorem, artystą, dynamicznym mówcą i wizjonerem. David Pierce jest założycielem i dyrektorem zarządzającym organizacji Steiger (www.steiger.org). To obdarowany ewangelizator, artysta, dynamiczny mówca i wizjoner.
Poprzez służbę jego zespołu No Longer Music tysiące ludzi na całym świecie przyszło do Jezusa. Jego wysiłki zapoczątkowały falę nowych służb, Kościołów i misjonarzy, co z czasem zaowocowało powstaniem międzynarodowej organizacji misyjnej pod nazwą Steiger (www.steiger.org), której autor jest założycielem i dyrektorem zarządzającym.

„Revolutionary!” to pozycja absolutnie niezbędna w biblioteczce każdego chrześcijańskiego artysty (a w zasadzie każdego chrześcijanina). Druga co do ważności lektura, tuż po Biblii. To POTĘŻNY proroczy krzyk skierowany w stronę płytkiej chrześcijańskiej kultury, która desperacko potrzebuje autentycznych przykładów życia skupionego na królestwie, a zarazem kreatywnego i „wywrotowego”.
Chad Johnson, założyciel Come&Live!

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto naprawdę chce wykorzystać swoje powołanie i platformę wpływu do głoszenia Ewangelii.
Alan Greene, założyciel i dyrektor Lifelight Communications, Inc.

 

David Pierce jest założycielem i dyrektorem zarządzającym organizacji Steiger International (www.steiger.org). To obdarowany ewangelizator, dynamiczny mówca i wizjoner.
We wczesnych latach osiemdziesiątych, u szczytu popularności ruchu punkowego w Europie, David Pierce zainicjował studium biblijne na barce (o nazwie Steiger 14) zacumowanej w pobliżu głównego dworca w Amsterdamie. Chciał dotrzeć do pozbawionej wszelkich perspektyw młodzieży tego miasta. Tam też powstał zespół No Longer Music (NLM) – narzędzie do komunikowania Ewangelii Jezusa ludziom, których noga nigdy nie postałaby w kościele. Od tamtej pory David niesie przesłanie o Jezusie w najbardziej nieprzyjazne miejsca – głosił w zamkniętych dla obcokrajowców krajach islamskich, klubach dla terrorystów, wioskach squatersów, na festiwalach anarchistycznych, w kartelach, w miejscach spotkań narkomanów, na festiwalach muzyki punk i gothic, w klubach satanistycznych i na zlotach New Age.
Na oczach Davida tysiące ludzi przychodziło do Jezusa, a jego wysiłki zapoczątkowały całą falę nowych służb, Kościołów i misjonarzy, co z czasem zaowocowało powstaniem międzynarodowej organizacji misyjnej pod nazwą Steiger International. Ona została powołana, żeby docierać z Jezusem do świeckiej młodzieży na całym świecie i prowadzić ją w uczniostwie.


David swoimi nauczaniami zapala do działania również członków istniejących Kościołów. Co roku głosi w kościołach, na konferencjach i w szkołach na całym świecie, dzieląc się informacjami o tej nowatorskiej służbie, dzięki czemu chrześcijanie mogą się na nowo w pełni zaangażować w działania na rzecz zagubionych w swojej okolicy i na całym świecie.
Historia Davida inspiruje całą społeczność chrześcijańską do współpracy z Bogiem na rzecz docierania do serc młodzieży w każdym miejscu kuli ziemskiej.

Cechy Produktu

Autor: David Pierce
Podtytuł: 10 zasad działania dla chrześcijańskich artystów
ISBN: 9788382470208
Format: 13,5 cm x 20 cm
Rok wydania: 2021
Okładka: miękka
Liczba stron: 140
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora