Wino w Biblii

Indeks: RN/0038

Stan: Nowy produkt

Autor: Samuele Bacchiocchi

Wydawnictwo:

14,99 zł brutto

Pełny opis produktu

Użycie napojów alkoholowych stało się wrogiem publicznym numer jeden. Prawdziwa cena, jaką ludzkość płaci za używanie alkoholu, znacznie przewyższa dane statystyczne dotyczące pieniędzy i wyraża się w tragediach dzieci opóźnionych w rozwoju, przemocy, wypadkach, wykorzystywaniu dzieci i współmałżonków, rozwodach, gwałtach, rozbojach, chorobach i zgonach.

Stopniowe porzucanie całkowitej abstynencji przez wielu chrześcijan zostało spowodowane wiarą w sankcjonowanie przez Biblię umiarkowanego spożycia napojów alkoholowych. Takie podejście doprowadziło miliony chrześcijan do pijaństwa uzasadnianego rzekomymi tekstami biblijnymi.

W tej przystępnie napisanej książce, która jest skróconym wydaniem pracy pod tym samym tytułem, dr Samuele Bacchiocchi rzuca śmiałe wyzwanie powszechnie panującemu myśleniu i stanowi wiedzy. Jego staranne badania nieodparcie ukazują, że Biblia konsekwentnie naucza całkowitej abstynencji jako Bożego nakazu.

O AUTORZE
Dr Samuele Bacchiocchi jako pierwszy nie-katolik ukończył Gregoriański Pontyfikalny Uniwersytet w Rzymie. Otrzymał złoty medal od papieża Pawła VI za osiągnięcie akademickiego wyróżnienia summa cum laude [z najwyższą pochwałą – przyp. red]. Otrzymał także stopnie naukowe w USA i służył jako misjonarz w Etiopii. Jest autorem kilku bestsellerów, które otrzymały korzystne recenzje wielu uczonych. Tym samym pomagał tysiącom słuchaczy w lepszym zrozumieniu i poznaniu duchowych realiów.

Cechy Produktu

Autor: Samuele Bacchiocchi
Okładka: miękka
ISBN: 9788360271346
Liczba stron: 96
Format: 14 x 20 cm

Recenzje

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję