Dokąd zmierza ten świat?

Indeks: RN/0021

Stan: Nowy produkt

Autor: D awid Jeremiah

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Close

10 proroczych wskazówek, których nie można zignorować
Dokąd zmierza ten świat? Nigdy wcześniej w całym swoim życiu nie widziałem tak rażących nagłówków, tak rozpaczliwych analiz informacyjnych, czy tak przerażających prognoz dla Ameryki i świata. Sprawy przybierają tak chaotyczny obrót, iż wielu mędrców, aby wyjaśnić powiązanie ze sobą zakrojonych na szeroką skalę niedoborów żywności, rekordowo wysokich cen paliw i katastrof naturalnych, używa określenia: Sztorm Doskonały. Dawid Jeremiah

Czy jesteś już gotowy na koniec świata?
A może w ogóle myślisz, że końca świata nie będzie, że to bajka albo straszak używany w twoim Kościele do podniesienia ciśnienia na porannym nabożeństwie?
Jaka katastrofa czy tragedia ma dosięgnąć dzisiejszy świat byś uwierzył, że czas końca jest bliski?

Ta oparta na solidnych badaniach, znakomicie napisana książka jest tak fascynująca, że ledwo można się od niej oderwać. Ma ona wiele do zaoferowania każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tym, co się dzieje w naszym świecie i wiąże bieżące wydarzenia z ważnymi biblijnymi proroctwami. Czytając tę książkę, przekonasz się o tym, że znajdujemy się na skraju największego wydarzenia historii ludzkości. Każdy, powinien ją przeczytać!
Tim LaHaye

Przede wszystkim jednak pragnę wyrazić moją nadzieję, że książka ta zadziała na jeszcze większej chwałę Boga, gdyż opowiadamy tu historię o Jego planach dotyczących naszej przyszłości!
Autor

Cechy Produktu

Autor: D awid Jeremiah
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-924003-6-3
Liczba stron: 288
Format: 145x205
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję