Moc przebaczenia - John Arnot

Indeks: PR/0171

Stan: Nowy produkt

Autor: John Arnott

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

14,90 zł

Close

Praktyczne studium o istocie przebaczenia oraz o znaczeniu myśli i wypowiadanych słów, oparte na prawdach biblijnych. Dobre myśli i słowa przyniosą przełom w naszym życiu, a przebaczenie jest kluczem do doświadczenia pełni wewnętrznego uleczenia i dobrostanu.

John Arnott jest autorem niewielkiej książeczki pt.: „Moc przebaczenia”. Autor uważa, że przebaczenie jest kluczem do szczęśliwego, spełnionego życia.

W naszym życiu spotykamy wiele osób, które nas krzywdzą. Są to najczęściej ludzie bliscy, znaczący, po których wiele się spodziewamy. A kiedy czujemy się skrzywdzeni, wpadamy w wir złych myśli i oskarżeń na ich temat.
Negatywne myśli i słowa, a także rodzące się z nich postawy mogą nas powstrzymywać od wyjścia z miłością do innych ludzi. One blokują nas na doświadczanie radości i poczucia szczęścia w życiu. One także mogą być przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów.

Pragnieniem autora jest, aby każdy czytelnik, który sięgnie po tę książeczkę, rozważył kwestię przebaczenia, aby mógł całkowicie przebaczyć i przyjąć przebaczenie, tak żeby jego życie stało się bardziej owocne w każdej dziedzinie.

Cechy Produktu

Autor: John Arnott
Okładka: miękka
Format: 13.5x20.5 cm
Liczba stron: 72
Rok wydania: 2008
ISBN: 9788360124260
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję