Przebaczyć do końca

Indeks: PR/0002

Stan: Nowy produkt

Autor: R. T. Kendall

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

27,00 zł

Close

Nie ma czynów niewybaczalnych – twierdzi Autor. Oto nasze powołanie w dzisiejszym świecie: zaniechać prowadzenia rejestru zła, jakie nam wyrządzono, rzucić w niepamięć doznane krzywdy, nie odpłacać pięknym za nadobne, wystrzegać się przed zgorzknieniem i okazywać wspaniałomyślność.

Jak osiągnąć ten stan? Jak poznać, że przebaczyliśmy do końca, a nie jedynie powierzchownie?
Książka pomoże nam zrozumieć, na czym polega prawdziwe, całkowite przebaczenie. Nie to, które zwodniczo podszeptuje “przebaczyłem, ale nie zapomnę”, lecz takie, które przynosi wewnętrzny pokój, radość życia i wyzwolenie.
Robert Tillman Kendall – popularny mówca i autor poczytnych książek, wieloletni pastor i kaznodzieja w Westminster Chapel w Londynie, następca słynnego Martyna Lloyda-Jonesa. Absolwent Southern Baptist Theological Seminary, doktorat z filozofii uzyskał w Regents Park College – uczelni oksfordzkiej. Mieszka w Key Largo na Florydzie. Jako zdeklarowany zwolennik i rzecznik przebaczenia w życiu społecznym i w polityce, z ramienia Arcybiskupa Canterbury spotykał się kilkakrotnie z Jaserem Arafatem. Choć R. T. Kendall obecnie jest już na emeryturze, wciąż prowadzi aktywną działalność pisarską oraz podróżuje z wykładami.

Cechy Produktu

Autor: R. T. Kendall
Okładka: miękka
ISBN: 83-60131-00-7
Liczba stron: 168
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję