Zanim powiecie sobie tak - John Piper

Indeks: PR/0286

Stan: Nowy produkt

Autor: John Piper

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

22,00 zł

Close

Proces poznawania przyszłego męża lub żony naturalnie wiąże się z poznawaniem ich rodziny i przyjaciół, wykształcenia i uprawianych sportów, ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu, a także planów i marzeń. Najlepiej będzie, jeśli zadacie sobie również nawzajem wszystkie możliwe pytania i porozmawiacie o najlepszych i najgorszych momentach waszego życia, najjaśniejszych i najciemniejszych aspektach przeszłości.

Ale co z Bogiem? Jaka jest Jego rola w waszej relacji? Co każde z was o Nim myśli i w jaki sposób rozumie Jego wizję małżeństwa – waszego małżeństwa?

John Piper pragnie pomóc wam wiernie kroczyć drogą ku momentowi, w którym staniecie się mężem i żoną. W tej książce znajdziecie porady dotyczące takich praktycznych tematów jak zaręczyny, planowanie wesela, finanse i seks. Ale co najważniejsze – pastor John Piper dzieli się z wami najcenniejszą mądrością, którą zdobył na temat małżeństwa: wizją przekraczającą nasze najśmielsze wyobrażenia, wizją Bożego działania w każdym chrześcijańskim małżeństwie.

 

John Piper to założyciel i nauczyciel organizacji desiringGod.org. Przez 33 lata służył jako pastor w Bethlehem Baptist Church w Minneapolis (Stany Zjednoczone). Wraz z żoną Noël ma czterech synów i córkę.

Cechy Produktu

Autor: John Piper
Okładka: miękka
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 90
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788395718304
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora