Temperament a Duch Święty - Tim Lahaye

Indeks: PS/0057

Stan: Nowy produkt

Autor: Tim La Haye

Podtytuł: Sprawdź kim jesteś, a kim możesz się stać

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,00 zł brutto

Co sprawia, że zachowuję się tak, a nie inaczej?

To odwieczne pytanie zadawane jest od tysięcy lat przez zwykłych ludzi, filozofów i teologów. W swojej książce Temperament a Duch Święty Tim LaHaye udziela na nie odpowiedzi, odwołując się do klasycznych modeli ludzkich temperamentów i opierając na Słowie Bożym, co czyni z tej pozycji fascynującą i bardzo mądrą lekturę nie tylko dla wszystkich chrześcijan.

Nic tak nie fascynuje w ludziach jak ich temperament! To on nadaje każdemu człowiekowi charakterystyczne cechy, które sprawiają, że jest tak unikalny i wyjątkowy jak każdy stworzony przez Boga płatek śniegu. Temperament to niewidzialna siła kierująca ludzkimi działaniami, siła, która może zniszczyć normalnego, produktywnego człowieka, jeśli nie zostanie okiełznana i odpowiednio ukierunkowana. Temperamentowi zawdzięczamy zarówno nasze mocne, jak i słabe strony. Ważne jest, aby rozumieć je wszystkie.

Bóg po to daje ludziom Ducha Świętego, aby przeprowadzić w nich proces uświęcenia, tzn. wzmocnić ich zalety i pokonać słabości. To może się jednak wydarzyć tylko wówczas, gdy będziemy z Nim współpracować. To najważniejsze przesłanie tej książki.

Temperament a Duch Święty pozwoli ci nie tylko odkryć, kim jesteś: sangwinikiem, cholerykiem, melancholikiem czy flegmatykiem, ale, co ważniejsze, pomoże ci także zrozumieć, jaki wpływ na twój temperament może mieć Duch Święty.

Cechy Produktu

Autor: Tim La Haye
Liczba stron: 288
Okładka: miękka
Rok wydania: 2012
Format: 25 x 195 mm
ISBN: 978-83-7492-198-5
Podtytuł: Sprawdź kim jesteś, a kim możesz się stać
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję