Rodowód Łaski - Rachab

Indeks: PO/0263

Stan: Nowy produkt

Autor: Francine Rivers

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Kobieta z przeszłością, która uwierzyła, że Bóg ma dla niej lepszą przyszłość. Rachab - jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata - w "Rodowodzie Łaski".
Rodowód Łaski: Rachab to druga część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie. Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko. Dokonywały zaskakujących wyborów - i czasem popełniały ogromne błędy. Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa - Zbawiciela świata.

Książce patronują, m.in. tygodnik „Przewodnik Katolicki”, serwis „Opoka”, telewizja religia.tv, Wrocławskie Forum Kobiet oraz lokalne rozgłośnie katolickie (Radio Warszawa, Radio Emaus, Radio Rodzina).

Cechy Produktu

Autor: Francine Rivers
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 188
Rok wydania: 2014
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora