Zemsta Saro

Indeks: PO/0216

Stan: Nowy produkt

Autor: Lucas Starr

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

27,30 zł brutto

Zafascynowany postacią Che Guevary senator Jonathan Myers rusza po władzę. Początkowo wydaje się, że jako osoba nowa w kręgach politycznych, niewiele może. Nieoczekiwanie zyskuje tajemniczych sprzymierzeńców, którzy gotowi są nie tylko wesprzeć go finansowo, ale też usunąć – i to dosłownie – każdego, kto stanie mu na drodze. Senator nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że tak naprawdę jest tylko pionkiem w rękach ludzi, których celem jest zniszczenie systemu władzy w USA. Kto jednak kryje się za tym przemyślnym atakiem? Czy może Meksyk, który nagle wysuwa roszczenia terytorialne wobec Stanów Zjednoczonych, czy próbujące wykorzystać powstały kryzys Chiny i Rosja? Wydarzenia nabierają tempa, a czytelnik trafia tam, gdzie zapadają najważniejsze decyzje, czyli do Gabinetu Owalnego. Czy wobec narastającego konfliktu, w który angażują się także nielegalni imigranci, prezydent zdecyduje się na użycie broni nuklearnej?
A może ktoś jeszcze myśli o takim rozwiązaniu?

Zemsta Saro Lucasa Starra to inteligentny thriller polityczny,  który prowadzi nas od amerykańskich campusów uniwersyteckich, gdzie wykluwają się lewicowe poglądy młodego pokolenia, poprzez skorumpowany świat wielkiej polityki, do miejsc, gdzie toczy się bezpośrednia walka na śmierć i życie. Śledzimy losy czwórki bohaterów: żądnego władzy senatora Jonathana Myersa, jego sponsora, milionera Bo Wellmose’a, który marzy o destrukcji zachodniego świata, jednocześnie nie zamierzając zrezygnować z wygodnego życia, dowódcy jednostki specjalnej Kelly’ego i najbardziej tajemniczego z nich wszystkich – bezwzględnego zabójcy – Saro.

Autorowi udało się wykreować wiarygodną fabułę, która jednocześnie trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony książki  nie pozwalając się oderwać od intrygującej i pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Cechy Produktu

Autor: Lucas Starr
Okładka: miękka
Format: 150 x 222 mm
Liczba stron: 320
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-61463-01-6
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję