Przyciąganie niebieskie - Renata Górska

Indeks: PO/0186

Stan: Nowy produkt

Autor: Renata Górska

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł brutto

Wydawałoby się, że "Przyciąganie niebieskie" to opowieść jakich wiele. Wskazuje na to jej początek - dziewczynę rzuca ukochany, przeżywa załamanie, z którego wychodzi prawem młodości oraz dzięki wsparciu przyjaciół. Dominika jest studentką, ani nazbyt rozrywkową, ani świętoszkowatą, a życiowo niespecjalnie zaradną. Cóż zatem jest takiego w tej młodej, wrażliwej kobiecie, by jej historia mogła nas zaciekawić? Czy będzie to jej wewnętrzna przemiana, od zagubienia i niepewności do przejęcia odpowiedzialności za siebie? A może jej poszukiwania szczęścia i sensu istnienia? Jaką rolę odegra tak bardzo zróżnicowane otoczenie dziewczyny; czy wciągną nas wydarzenia, nie bez napięcia, dramatów i zagadek? Być może zaś po prostu polubimy tę powieść, ponieważ odnajdziemy w niej własne rozterki?
"Przyciąganie niebieskie" jest książką, która poruszy, skłoni do refleksji, może zdenerwuje, lecz nie pozostawi obojętnym. Pytania, które zadaje sobie Dominika, wyznaczają jedną z dróg – dróg do pojednania z Bogiem i do pokoju z samym sobą. Ty również możesz nią pójść.

Dla kogo?
Powieść adresowana jest głównie do czytelników poszukujących sensu swojego istnienia, może niepewnych lub zagubionych – też w swojej relacji do Boga. Chociaż bohaterka jest osobą młodą, wiele z jej rozterek dotyczy ludzi w każdym wieku. Jak sugeruje tytuł – „Przyciąganie niebieskie” – Dominika uporządkuje swoje wnętrze i odnajdzie swoją drogę patrząc w górę. Będzie mi bardzo miło, jeśli przejdziecie ją wraz z bohaterką, nawet mając wytyczoną już własną. A może znacie kogoś w swoim otoczeniu, komu moglibyście sprezentować tę książkę? Gorąco do tego zachęcam!

O bohaterce
Dominika jest zwyczajną „dziewczyną z sąsiedztwa”, nie wyróżniającą się zbytnio ani w dobrym, ani też w złym. Poznajemy ją u schyłku lata i będziemy towarzyszyć jej przez następny rok, który dla niej jest zarazem ostatnim rokiem studiów. Nie tylko z tego powodu czas ten stanie się decydujący dla jej przyszłości. Poprzez wydarzenia, których doświadczy Dominika lub bliskie jej osoby, pobyty w górach oraz nowych znajomych, zacznie uświadamiać sobie własne braki i skrywane pragnienia. Będzie musiała dokonać ważnych wyborów, skorygować swój pogląd na życie i szczęście, a też nauczyć się wybaczania oraz ufności.

Cechy Produktu

Autor: Renata Górska
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję