Na wieczne nigdy - Remigiusz koczy

Indeks: PO/0182

Stan: Nowy produkt

Autor: Remigiusz Koczy

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

10,76 zł brutto

-60%

26,90 zł brutto

"Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."

Ewangelia Mateusza 24

(Biblia Tysiąclecia)

 

 

Kiedy Aleks Wolonerz, były agent służb specjalnych, podejmuje się doręczenia nielegalnej przesyłki, nie przypuszcza, jak diametralnie zmieni się jego życie. Nie ma pojęcia, że panujący reżim Nowego Świata zrobi wszystko, by przejąć pancerną kasetę. Jej zawartość w rękach opozycji stanowi groźną broń przeciw panującemu porządkowi. Prawda was wyswobodzi – powiedział Jezus. Nieliczni, którzy są świadomi powstałej po Pochwyceniu sytuacji, gorliwie jej poszukują. Czy dla wszystkich Boże Słowo jest Prawdą, dla której warto oddać swoje życie?

"NA WIECZNE NIGDY" -

 to trzymający w napięciu thriller o wartkiej akcji, w którym zwyczajni i niezwyczajni ludzie znaleźli się w czasach przepowiedzianych przez samego Jezusa.  Czy to, co ma do powiedzenia Bóg, jest dla nich najważniejsze...?

 

PRZECZYTAJ PIERWSZY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI

Cechy Produktu

Autor: Remigiusz Koczy
Okładka: miękka
ISBN: 9 788363 271039
Liczba stron: 300
Format: A5
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora