We własnych butach - Elisabeth Mittelstaedt

Indeks: PO/0171

Stan: Nowy produkt

Autor: ElizabethMittelstaedt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

32,90 zł brutto

Rodzinne sekrety, nieujawnione tajemnice, pytania długo pozostające bez odpowiedzi.
Podróż życia w poszukiwaniu tożsamości i miłości.
Wielka pasja i wiara.
Powieść pisana życiem - bardziej porywająca, fascynująca i pełna emocji niż najciekawsza fabuła pisana przez najlepszych scenarzystów.

„Swą podróż życia Elizabeth rozpoczęła jako mała dziewczynka z nieznanej wioski w komunistycznej Jugosławii. Oddziaływanie tej wyjątkowej kobiety na życie tysięcy kobiet na świecie przekroczyło granice polityczne, granice ludzkich możliwości, granice cierpienia i choroby, a nade wszystko pokonało bariery ludzkich serc. Elizabeth pomogła tym kobietom odnaleźć sens życia, nadzieję, uzdrowienie i pasję, prawdziwą wolność i godność”. Alina Wieja
„W tej niezwykle wzruszającej książce odkryjemy prawdziwą historię, ukształtowaną przez kobietę, którą dzisiaj znamy i kochamy. Elizabeth zaprasza nas do towarzyszenia jej w podróży życia, którą odbywa. Ofiarowuje nam bardzo osobiste wejrzenie w to, jak jej charakter był szlifowany przez łaskę”. Joni Eareckson Tada

O Autorze
ELIZABETH MITTELSTAEDT urodziła się w Jugosławii, obecnie pracuje w Niemczech.
Jest założycielką i wydawcą chrześcijańskiego magazynu dla kobiet „Lydia”, który obecnie ukazuje się w trzech językach: niemieckim, węgierskim i rumuńskim. Od pierwszego wydania niemieckiej wersji magazynu w roku 1986, rozeszło się ponad 7,3 miliona egzemplarzy pisma wśród czytelników ponad 100 krajów.
Przez ponad dziesięć lat była organizatorką szczególnych konferencji „Hope for Europe – Women in Leadership”. W roku 2001 otrzymała także tytuł „International Woman of the Year” za stały wkład w chrześcijański rynek wydawniczy dla kobiet.
Elizabeth blisko współpracuje z Joni Eareckson Tadą, Lynne Hybels, Jill Briscoe i Gigi Graham Tchividjian.

Cechy Produktu

Autor: ElizabethMittelstaedt
Okładka: twarda
Format: 14x21 cm
Liczba stron: 376
Rok wydania: 2012
ISBN: 9788360124741
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję