Wszystkie odcienie pereł – labirynty

Indeks: PO/0042

Stan: Nowy produkt

Autor: Stacy Hawkins

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,90 zł

Close

Serena traciła nadzieję na to, że będzie miała dzieci. Tymczasem jest matką dwóch chłopców. Niemniej jej radość stopniowo zamienia się w rozpacz. Czy macierzyństwo było dobrą decyzją?
Ambitna prawniczka, Tawana, próbuje uporządkować swoje życie, ale tragiczne wspomnienia ciągle do niej powracają. Czy praca w prestiżowej firmie pomoże jej zapomnieć o przeszłości?
Mąż pragnie, by Erika wróciła do niego. Zapewnia, że się zmienił i więcej jej nie skrzywdzi. Czy to szansa na odrodzenie uczuć, czy początek nowego dramatu?
Wszystkie odcienie pereł to opowieść o przyjaźni, która pomaga stawić czoła osobistym problemom i przetrwać najcięższe chwile.

Kolejny raz jestem pod wrażeniem Stacy Hawkins! Nie tylko zwięzłości i jasności wypowiedzi, ale i mistrzostwa w kreowaniu fascynującej opowieści.
Renee Williams, All the Buzz - portal o książkach

Stacy Hawkins Adams jest amerykańską pisarką i dziennikarką, autorką wielokrotnie nagradzanych, bestsellerowych książek dla kobiet Speak to My Heart i Nothing but the Right Thing. Z mężem i dwójką dzieci mieszka w okolicach Richmond w Wirginii.

Poleca RADIOZET

Cechy Produktu

Autor: Stacy Hawkins
Okładka: miękka
Format: 136 x 210 mm
Liczba stron: 264
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7505-361-6
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję