Dotyk anioła

Indeks: PO/0094

Stan: Nowy produkt

Autor: Martha Williamson, Robin Sheets

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

6,00 zł

Książka zawiera zbiór czterech odcinków telewizyjnego serialu Dotyk Anioła emitowanego na antenie TVP1, cieszącego się dużą popularnością wśród widzów.

Pierwotny tekst autorstwa Marthy Williamson został zbeletryzowany przez Robin Sheets. Podjęła się ona trudnego zadania polegającego na przekształceniu dialogów telewizyjnych i nakreślonych w stenograficznym skrócie opisów akcji w krótkie opowiadania, które zawierają zarówno zasadniczą treść, jak i przesłanie serialu.
Przed każdym opowiadaniem zamieszczono informację o tym, kto jest autorem pierwotnej wersji scenariusza, a w niektórych przypadkach również nazwisko osoby, która zasugerowała konkretny pomysł, tym samym przyczyniając się do stworzenia danego odcinka serialu.

Poza tym było jeszcze wielu innych autorów i producentów, którzy w ramach spotkań przy okrągłym stole zaangażowali swój talent w realizację Dotyku Anioła.
Treścią opowiadań są przygody aniołów, którzy przybyli na ziemię, aby pomagać ludziom w rozwiązywaniu trudnych życiowych problemów. Przesłaniem książki jest wiara w dobro i miłość, którymi każdy z nas może się dzielić z innymi, niekoniecznie uciekając się do interwencji nadprzyrodzonych mocy.

Kiedyś obowiązywały powszechnie znane reguły.
Dzisiaj natomiast przyszło nam żyć w świecie zupełnie irracjonalnym, gdzie zło jest bezkarne i dominujące, a człowiek często jest sfrustrowany i bezradny. Postać anioła (czyli Bożego wysłannika) symbolizuje miłość, dobroć, bezinteresowną pomoc i opiekę, czyli to wszystko, za czym tęsknimy.

Cechy Produktu

Autor: Martha Williamson, Robin Sheets
Okładka: miękka
ISBN: 83-7146-110-0
Liczba stron: 224
Format: 145 x 205 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję