Wiosenna obietnica cz.4 - Janette Oke

Indeks: PO/0541

Stan: Nowy produkt

Autor: Janette Oke

Podtytuł: Pragnienia serc #4

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

38,00 zł

Close

"Zawsze myślałem o nich obu jak o przyjaciółkach, lecz coś w moim sercu powoli się zmienia. Czy jedna z nich jest tą, którą przeznaczył dla mnie Bóg?"

Nie mogę w to uwierzyć! Dziadek i wujek Charlie podpisali wszelkie dokumenty i farma nareszcie jest moja – faktycznie, oficjalnie moja. Jest tam napisane czarno na białym: Joshua Chadwick Jones. Jestem taki podekscytowany. Bo w końcu ilu innych młodych mężczyzn w moim wieku posiada własną farmę? Jeśli dostanę dobrą cenę za zboże, być może nawet będzie mnie stać na kupno nowego Forda!

Ostatnio zauważyłem w sobie jeszcze jedno pragnienie. Chciałbym założyć własną rodzinę. Wciąż nie wiem, jak oni to zrobili, ale dziadek z wujkiem Charliem sprowadzili do naszego domu dwie dziewczyny w moim wieku, które teraz z nami mieszkają. Mary nam sprząta i gotuje, a Matylda pracuje jako nauczycielka. Zawsze myślałem o nich obu jak o przyjaciółkach, lecz coś w moim sercu powoli się zmienia. Czy jedna z nich jest tą, którą przeznaczył dla mnie Bóg?


Trzy miliony książek sprzedanych w serii (na świecie).


Janette Oke


Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono znany w Polsce serial). W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość Przychodzi Łagodnie oraz powieść z czasów biblijnych: Śledztwo Setnika.

Tytuły w serii #PragnieniaSerc

1. Pewnego razu latem
2. Powiew jesieni
3. Zima nie trwa wiecznie
4. Wiosenna obietnica

Cechy Produktu

Autor: Janette Oke
Liczba stron: 272
Okładka: miękka
Rok wydania: 2021
Format: 13,5x20,5 cm
ISBN: 9788366681101
Podtytuł: Pragnienia serc #4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora