Słodkie Cytryny - Lidia Czyż

Indeks: PO/0402

Stan: Nowy produkt

Autor: Lidia Czyż

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,90 zł

Close

To nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa historia młodej kobiety wychowującej syna z zespołem Aspergera, która dzieje się w różnych krajach, na różnych kontynentach, dowodząca, że wszędzie trudno jest być „innym”.

 

Problemy w nawiązywaniu kontaktów, trudności w rozumieniu innych, sztywne trzymanie się zasad, często świetna pamięć, specyficzne zainteresowania oraz całkowita szczerość i prawdomówność – to niektóre z objawów zespołu Aspergera, łagodnej postaci autyzmu. Aspergerowcy często uważani są za dziwaków i miewają poważne trudności, podobnie jak David, bohater tej powieści.

 

Lidia Czyż – debiutowała w 2013 roku powieścią „Mocniejsza niż śmierć”, która została przetłumaczona na język czeski i niemiecki, w latach następnych ukazały się kolejne jej powieści: „Narodziny perły”, „Pozostała tylko nadzieja” (również przetłumaczona na język niemiecki) oraz „Tato!”. Lidia Czyż jest także autorką artykułów i zbioru opowiadań „Gdzie jest Betlejem?”, nauczycielką zaangażowaną w organizację spotkań dla kobiet oraz żoną i matką dwojga dorosłych dzieci.

Cechy Produktu

Autor: Lidia Czyż
Okładka: miękka
Format: 12,5x18,5 cm
Liczba stron: 416
Rok wydania: 2018
ISBN: 9788363562021
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora