Przysięga Miłości - Tom III mieć odwagę by marzyć

Indeks: PO/0386

Stan: Nowy produkt

Autor: Susan Anne Mason

Podtytuł: Tom III z serii Mieć odwagę, by marzyć

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł

Przysięga Miłości - Tom III z serii Mieć odwagę, by marzyć.

Kiedy dwie zranione dusze odnajdują uzdrowienie, nieopodal musi czaić się miłość

Po udarze mózgu u matki studiująca medycynę Deirdre O’Leary musi podjąć trudną decyzję i zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą. Odnajduje doktora Matthew Clayborne’a, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy kontaktuje się z nim, prosząc o pomoc, okazuje się, że jest on trudny i gburowaty. Deirdre ma już dość skomplikowanych związków z mężczyznami. Po tym, gdy rzucił ją narzeczony, przyrzekła sobie już nigdy nie powierzyć swojego serca takiemu człowiekowi.

Wdowiec, doktor Matthew Clayborne, jest całkowicie poświęcony dwóm sprawom: swojej pracy wśród rannych żołnierzy i czteroletniej córeczce, Phoebe. Nie zamierza porzucić własnych priorytetów tylko po to, by zająć się jakąś starszą kobietą. Jednakże, gdy okazuje się, że Phoebe podupada na zdrowiu, Deirdre proponuje doktorowi korzystny układ – będą mogli zażyć spokojnego życia w Irlandzkich Łąkach – idealnym miejscu na leczenie słabych płuc jego córki – pod warunkiem, że on weźmie pod opiekę panią O’Leary.

Matthew przyjeżdża z niechęcią wobec wszystkiego, co wiąże się z Irlandzkimi Łąkami. Na miejscu okazuje się jednak, że czuje się tam jak u siebie i wkrótce obie pacjentki – zarówno pani O’Leary, jak i Phoebe wykazują znaczną poprawę zdrowia. Mimo tego nie potrafi sobie wyobrazić, by miał porzucić życie na północy. Deirdre zaś nie widzi sposobu, by pogodzić karierę z małżeństwem.

Jak poradzą sobie z łączącym ich uczuciem, któremu żadne nie może zaprzeczyć?

Cechy Produktu

Autor: Susan Anne Mason
Liczba stron: 432
Okładka: miękka + UV
Rok wydania: Luty 2018
Format: 145x215
ISBN: 978-83-65843-12-8
Podtytuł: Tom III z serii Mieć odwagę, by marzyć
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora