Wendeta. Tom I z serii Akta Nikki Boyd

Indeks: PO/0374

Stan: Nowy produkt

Autor: Lisa Harris

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

34,90 zł brutto

„Pełna zwodniczych tropów oraz scen przyprawiających o szybsze bicie serca, Wendeta pozostawi czytelników w stanie niecierpliwego oczekiwania na kolejne przygody Nikki Boyd”.
Irene Hannon, pisarka

Nikki Boyd jest najlepszą agentką w Oddziale Specjalnym ds. Osób Zaginionych w stanie Tennessee. Nie potrzebuje niczyjej zachęty do wytężonej pracy: zagadka zniknięcia jej własnej siostry, nierozwikłana od dziesięciu lat, stanowi dla niej źródło nieustannej motywacji. Kiedy na miejscu kolejnego przestępstwa odkrywa fotografię uprowadzonej nastolatki, wykonaną przestarzałym typem aparatu marki Polaroid, przeszłość gwałtownie łączy się z teraźniejszością. Im bardziej Nikki zbliża się do porywacza, tym mocniej czuje, że prowadzona sprawa nabiera dla niej osobistego charakteru. Niepostrzeżenie dochodzi do zamiany ról: zamiast prowadzić pościg, agentka Boyd staje się osobą ściganą.
W pierwszej części Akt Nikki Boyd Lisa Harris ani na moment nie zwalnia tempa akcji, utrzymując czytelnika w napięciu aż do zaskakującego finału.

Powieści Harris zdążyły już zyskać sobie w Stanach Zjednoczonych rzesze oddanych wielbicieli. Krytycy także wypowiadają się o nich entuzjastycznie.

„Czytelnicy poszukujący silnej bohaterki kobiecej oraz kryminalnej zagadki będą zachwyceni pisarstwem Harris”.
Publishers Weekly

„Emocje gwarantowane od początku do końca”.
RT Book Review

Wyraziste postacie oraz wciągająca fabuła… Idealna lektura zarówno dla fanów kryminału, jak i wielbicieli subtelnych powieści obyczajowych”.
Booklist          

Cechy Produktu

Autor: Lisa Harris
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Liczba stron: 365
Rok wydania: 2017
ISBN: 9788363579951
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję

    Inne pozycje autora