Wiosną ci wszystko wybaczę - Gary Chapman

Indeks: PO/0073

Stan: Nowy produkt

Autor: Gary Chapman, Catherine Palmer

Wydawnictwo:

Out of stock

29,90 zł

Serię „Cztery pory roku w małżeństwie” rozpoczyna powieść Wiosną ci wszystko wybaczę
Wkoło wprawdzie rozkwita wiosna, ale w małżeństwie Brendy i Steve’a panuje lodowaty chłód. Gdy pewnego dnia na schodach ich domu pojawił się młody bezdomny  mężczyzna, całe miasteczko zawrzało od plotek. Zwłaszcza po tym jak Brenda pozwoliła mu spać na ganku.
Historia, jakich wiele, ale opowiedziana przez autorów, którzy na co dzień skutecznie pomagają ludziom zrozumieć, co ich łączy, a co dzieli. Życie Brendy i Steve’a pokazuje, że punkt widzenia każdego z małżonków na miłość, szczęście, wierność, zdradę i przebaczenie jest zupełnie inny. Dlaczego obie strony zawsze uważają, że są bez winy, a głównym źródłem całego nieszczęścia jest ten drugi? Okazuje się, że okresy „pór roku”: wiosny, lata, jesieni i zimy, przeplatają się w każdym małżeństwie częściej niż nam się wydaje. Subtelnie wplecione w fabułę strategie postępowania czynią książkę niezwykle praktyczną. Dzięki tej wciągającej powieści mamy szansę ujrzenia naszego małżeństwa w zupełnie innym świetle i… może zdążymy przejrzeć na oczy.

Gary Chapman
autor 24 bestsellerowych poradników o małżeństwie, sprzedawanych w milionach egzemplarzy i obecnych na liście bestsellerów „New York Timesa”. Prowadzi również audycję „Wzrastanie w małżeństwie” transmitowaną w ponad 100 rozgłośniach radiowych w Ameryce.

Catherine Palmer
autorka 40 powieści sprzedanych w milionach egzemplarzy. Laureatka wielu prestiżowych nagród w kategorii autorów chrześcijańskich.

Cechy Produktu

Autor: Gary Chapman, Catherine Palmer
Okładka: miękka
ISBN: 9788375570885
Liczba stron: 344
Format: 132x204 mm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję