Obdarowani przez Boga

Indeks: EDN/0018

Stan: Nowy produkt

Autor: Nela K lapa,Zbigniew Kłapa

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

60,00 zł

Produkty powiązane

Podręcznik „Obdarowani przez Boga” jest piatą częścią sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na lekcjach religii. Poszczególne cykle lekcji mogą również służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, wakacyjnych klubach biblijnych itp.
W piątym roku nauczania chcemy uświadomić dzieciom wielkość tego, czym Bóg nas „łaskawie obdarza”. W tym celu najpierw odkrywamy niezwykłość największego Bożego daru, jakim jest zbawienie. Następnie w kolejnych lekcjach analizujemy z dziećmi, przykłady biblijne ilustrujące istotę tego, czym Bóg nas obdarowuje i uczymy je wyrażania wdzięczności za Boże dary. Wszystko po to, by dzieci zrozumiały, jak wiele Bożych darów zostało przygotowanych dla człowieka.
Lekcje zawarte w podręczniku "Używani przez Boga" nadają się dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 128 (plus 66 załączników do kopiowania zawierających pomoce do lekcji biblijnych i zajęć praktycznych)

Karty pracy „Obdarowani przez Boga"
Do każdej lekcji przygotowana jest karta pracy ucznia. Zawiera ona informację dla dziecka i rodziców odnośnie tekstu biblijnego, prawdy oraz wersetu nauczanych na spotkaniu. Karty pomogą dzieciom w przyjemny sposób utrwalić przerobiony materiał. Zadaniem dzieci jest rozwiązywanie różnych łamigłówek, odpowiadanie na ciekawe pytania, rysowanie itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 72
  • Cena kompletu (podręcznik + karty ucznia): 60 złotych

Cechy Produktu

Autor: Nela K lapa,Zbigniew Kłapa
Okładka: miękka
Liczba stron: 128
Format: A4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję