Od poznania Boga do posłuszeństwa - komplet

Indeks: MT/0005

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

produkt chwilowo niedostępny

60,00 zł

Produkty powiązane

"Od poznania Boga  do posłuszeństwa”   to drugi podręcznik z 6-letniego programu do systematycznego nauczania dzieci. Powstał on z myślą o tym, by dzieci w sposób uporządkowany poznały, jaki jest Pan Bóg i dowiedziały się, jak zastosować w życiu prawdy dotyczące Jego Osoby i Jego dzieł. Program można wykorzystać do nauczania katechetycznego lub w szkółce niedzielnej. Poszczególne cykle lekcji mogą też służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach itp.

Podręcznik „Od poznania Boga do posłuszeństwa” wprowadza dzieci w kolejne prawdy biblijne o Bogu Ojcu i Jezusie Chrystusie, by zrozumiały, że prawdziwe posłuszeństwo Bogu zaczyna się od powierzenia Mu swojego życia. Poznając z dziećmi księgę Dziejów Apostolskich przybliżamy im  postacie pierwszych chrześcijan, by ukazać dzieciom wartość posłuszeństwa i rozbudzić w nich pragnienie posłuszeństwa Bogu. Cykl lekcji o modlitwie, pokazujący sens i istotę modlitwy, jest jeszcze jedną okazją, by wrócić do tematu posłuszeństwa.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 120 (plus 20 załączników do kopiowania zawierających pomoce do lekcji biblijne i zajęć praktycznych)

Karty pracy „Od poznania Boga do posłuszeństwa”
Do każdej lekcji przygotowana jest karta pracy ucznia. Zawiera ona informację dla dziecka i rodziców odnośnie tekstu biblijnego, prawdy oraz wersetu nauczanych na spotkaniu. Karty pomogą dzieciom w przyjemny sposób utrwalić przerobiony materiał. Zadaniem dzieci jest rozwiązywanie różnych łamigłówek, odpowiadanie na ciekawe pytania, rysowanie itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 72
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję