Korzenie wiary NT - materiały (grupa 6-12 lat)

Indeks: ED/0088

Stan: Nowy produkt

Autor: Willie Goerge

Podtytuł: Materiały katechetyczne dla dzieci (6-12 lat)

Wydawnictwo:

Produkt chwilowo niedostępny

129,00 zł brutto

MATERIAŁY KATECHETYCZNE DLA DZIECI (GRUPA WIEKOWA 6-12 LAT) „Korzenie wiary” zawierają wielką różnorodność materiałów. Aby w pełni je wykorzystać, należy zaangażować do pracy w klasie więcej niż jedną osobę.
„Korzenie wiary” zawierają wielką różnorodność materiałów. Aby w pełni je wykorzystać, należy zaangażować do pracy w klasie więcej niż jedną osobę. Możliwe, że praca z tymi materiałami wniesie nowe życie do twojej szkółki niedzielnej. Jezus Chrystus również uczył swoich dwunastu uczniów poprzez praktykę. Każdy z nich uczył się usługiwać, patrząc na Jezusa, pomagając Mu i słuchając Jego instrukcji. Z pomocą apostołów Pan mógł uczyć nawet ogromne tłumy.

Materiały katechetyczne „Korzenie wiary” zawierają różnorodność materiałów do pracy z dziećmi. Przeznaczone są do pracy w grupach na lekcjach prowadzonych przez nauczyciela i jego pomocnika lub pomocników. W zajęciach może brać udział nawet duża liczba dzieci.Aby w pełni je wykorzystać, należy zaangażować do pracy w klasie więcej niż jedną osobę. Możliwe, że praca z tymi materiałami wniesie nowe życie do twojej szkółki niedzielnej. Jezus Chrystus również uczył swoich dwunastu uczniów poprzez praktykę. Każdy z nich uczył się usługiwać, patrząc na Jezusa, pomagając Mu i słuchając Jego instrukcji.

Dzięki tej metodzie z łatwością można przygotowywać nauczycieli do służby wśród dzieci. Nowe osoby czują się często zagubione, gdy samodzielnie muszą nauczyć się prowadzenia zajęć. Nowy nauczyciel może stopniowo wdrożyć się w prowadzenie lekcji, obserwując bardziej doświadczonych kolegów. Dzięki tej metodzie pracy nowy personel kształci się poprzez praktykę. Łatwo można ocenić postępy nauczyciela i jego gotowość do przejęcia na siebie większej odpowiedzialności.

Podczas zajęć prowadzonych za pomocą tej metody nieobecność nauczyciela nie stanowi większego problemu. Nawet jeżeli główny nauczyciel jest nieobecny, może zastąpić go jego pomocnik. W przypadku braku pomocnika nauczyciel może poprosić rodzica o pomoc w utrzymaniu dyscypliny i porządku.

• 50 praktycznych lekcji obejmujących zagadnienia z Nowego Testamentu
• materiał na lekcję dodatkową do każdego tematu
• materiał do powtórki do każdej lekcji
• propozycje gier i zabaw

Cechy Produktu

Autor: Willie Goerge
Liczba stron: 231
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Format: 251x300 mm
ISBN: 978-83-7978-111-9
Podtytuł: Materiały katechetyczne dla dzieci (6-12 lat)
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję