Kontrola Myśli

Indeks: PR/0209

Stan: Nowy produkt

Autor: Ion Chepten

Podtytuł: Jak pozbyć się kompleksów i poznać sekrety szczęśc

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł brutto

Ion Cheptene - człowiek, który w przeszłości żył innym życiem.

Z jednej strony - założyciel Mołdawskiej Federacji Taekwondo, członek Komitetu Olimpijskiego, jeden z nielicznych na świecie posiadaczy czarnego pasa VII Dana, laureat wielu międzynarodowych zawodów. Jednocześnie szef mafijnego ugrupowania, jeden z wpływowych kryminalnych autorytetów.


Po ofiarowaniu swojego życia Bogu oddał się posłudze szerzenia Słowa Bożego, nauczaniu indukcyjnego studiowania Biblii w ponad trzydziestu krajach, takich jak Afganistan, Pakistan, Irak, Iran i inne. Ukończył Instytut Indukcyjnego Studiowania Biblii "w służbie nauki" oraz Seminarium Duchowne w Bukareszcie (Rumunia). Obecni pełni posługę pastora misjonarza w Kościele Cornerstone Evangelical Free w St. Louis, Missouri, USA.


Czy możliwa jest ustawiczna kontrola myślenia i uwolnienie się od natrętnych myśli?

Jak uniknąć presji w sytuacjach konfliktowych?

Dlaczego tak trudno jest zerwać z powtarzającymi się grzechami?

Czy można radośnie rozpocząć każdy dzień?

Jak radzić sobie ze sobą i ze swoimi emocjami oraz pozbyć się lęku przed publicznością?

Czy można zachować wewnętrzny spokój, jeśli życie przepełnione jest troskami i stresami?

Jak radzić sobie z lękiem i niepokojem?

Czy można uniknąć zniechęcenia i depresji?

Jak powstrzymać napór niemoralnych myśli w świecie pełnym pokus?


Istota tych wszystkich niepokojących nas pytań sprowadza się do jednego - jak nauczyć się kontrolować własne myśli i pozytywnie postrzegać siat, pozbywając się negatywnych, złych myśli, które rujnują wewnętrzny świat człowieka. O tym jest ta książka.


Ion Cheptene (Bardzo barwna i interesująca postać!) zaprasza czytelnika do odbycia podróży, w którą sam wybrał się na kartach swojej książki. Jest to podróż w głąb jego myśli, rozterek i poszukiwań... Ion, teraz pastor, a wcześniej "twardziel", sportowiec, członek mafii i bandyta, publicznie rozprawia się ze swoimi dylematami. Głośno myśli i analizuje wspaniałość cudu nawrócenia i odrodzenia, odwołując się do autorytetu Słowa Bożego. Zdaje sobie sprawę, że otrzymał od Zbawiciela drugą szansę. Czytelnik ze zdziwieniem stwierdzi, że rozterki pastora Iona bardzo przypominają jego własne. Dylematy i poszukiwania w zadziwiający sposób przypominają te, z którymi trzeba się mierzyć na co dzień. Polski czytelnik otrzymuje do rąk ciekawą, autobiograficzną lekturę, BARDZO szczerą - czasem ufną w swojej szczerości. Warto się z nią zapoznać.

dr Zygmunt P. Karel, pastor

Cechy Produktu

Autor: Ion Chepten
Liczba stron: 422
Okładka: miękka
Rok wydania: 2013
Format: 140x205 mm
ISBN: 9788393482900
Podtytuł: Jak pozbyć się kompleksów i poznać sekrety szczęśc
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję