Michał Król - Twój majestat

Indeks: CD/0299

Stan: Nowy produkt

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

29,00 zł brutto

Debiutancki album Michała Króla z muzyką uwielbienia to 13 kompozycji popowo-rockowych. Nowoczesne, inspirowane zachodnim stylem muzyki uwielbienia (Hillsong, Planetshakers) brzmienie sprawia, że twórczość Michała Króla może przynieść świeże tchnienie do kościołów i trafić przede wszystkim do serc obecnego pokolenia.
Mocy jego piosenkom nadają płynące z serca teksty, które powstają w różnych chwilach jego życia i są jego wołaniem do Wybawcy, jak również proste, wpadające w ucho melodie, które może zaśpiewać każdy.

Michał Król to artysta debiutujący pod własnym nazwiskiem, piosenkopisarz, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia, a dzięki współpracy z zespołem Zdobywcy (zagrał na ich pierwszym albumie i napisał większość piosenek), jego utwory można usłyszeć w wielu wspólnotach w całej Polsce.
W 2011 roku Michał przebywał w Australii "łapiąc" trochę ducha zachodniej muzyki uwielbienia (Hillsong, Planetshakers), która od lat była jego inspiracją. Zdobył Certificate IV of Ministry w Hillsong International Leadership College na kierunku “muzyka uwielbienia”. Obecnie jest zaangażowany w służbę muzyczną w kościele Filadelfia w Wodzisławiu Śl. i Katowicach.
Album został wyprodukowany w jego własnym studiu nagraniowym - www.kingdom-audio.pl

Cechy Produktu

Wykonawca: Michał Król
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję